Kaip feniksas iš pelenų – atidarytas atgimęs Jaunimo sodas

Atgimęs Jaunimo sodas.

Rugsėjis Širvintose ypatingas – rudenį tikrąją ta žodžio prasme papuošė pagaliau atidarytas atgimęs Širvintų Jaunimo sodas! Ši ypatinga vieta – tarsi seno ir naujo, miesto ir gamtos dermė kiekvienam – tiek širvintiškiams, tiek mūsų krašto svečiams. Pailsėti, susitikti, pabendrauti… Kurti, dainuoti ir groti… O gal net prisiekti amžinai mylėti…

„Kaip diena ir naktis,“ – savo akimis negalėjo patikėti tie, kurie čia ilgiau nesilankė. Juk ši ypatinga vieta daugeliui širvintiškių kelia daugybę malonių prisiminimų – prieš kelis dešimtmečius čia vykdavo šventės, renginiai, burdavosi jaunimas, šalia veikė privati kavinė. Tačiau gana ilgus metus itin patrauklioje miesto vietoje – priešais Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčią – esantis parkas buvo visiškai užmirštas ir apleistas.

Darbas iš tiesų pavyko – pasižvalgyti po sutvarkytą, naujais takais, gėlynais, nuostabiu apšvietimu, alpinariumu ir gražuole balta rotonda besipuikuojančią poilsiui ir laisvalaikiui skirtą erdvę ketvirtadienio pavakarę susirinko daugybė žmonių.

Naujame parke – naujos tradicijos. Todėl ir atidarymo šventė buvo kitokia – be oficialių kalbų, be simbolinės juostelės kirpimų… atsipalaidavus ant pledukų, gurkšnojant savo atsineštą arbatą besiklausant gyvos muzikos…

Jau besirenkančius į atidarymo šventę pasitiko romantiškos saksofono melodijos, renginiui ypatingos nuotaikos suteikė mokytojo Arvydo Golco atlikta daina apie rudenį, Meno mokyklos mokytojų ir moksleivių koncertas. O televizijos projekto „Lietuvos balsas“ finalininkė Monika Mėčiūtė nepaliko abejingų – Jaunimo sodas tapo kartu dainuojančių, šokančių ir gyvenimu besidžiaugiančių žmonių būriu.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1 (1 įvert.)

3 Atsakymai į “Kaip feniksas iš pelenų – atidarytas atgimęs Jaunimo sodas”

  1. klausimas parašė:

    Smalsu, ką apie tai pasakys estetikos komisijos pirmininkas?

  2. tutis parašė:

    super……

  3. laima parašė:

    Fantastiškai gražu.

Comments are closed.

scroll to top
+