Gaukite „Širvintų krašto“ metų prenumeratą dovanų!

Redakcija džiaugiasi, kad mūsų laikraštį jau daug metų skaito ištisos rajono gyventojų kartos. Keitėsi laikraščio leidėjas, keitėsi pavadinimas, bet ištikimi skaitytojai lieka. Dažnai iš jų girdime, kad rajono laikraštį jie skaito tris, keturis dešimtmečius… Per tą laiką užaugo vaikai, auga anūkai, o laikraštis dukart per savaitę vis pasibeldžia į namus, kuriuose džiaugiamasi krašto permainomis, diskutuojama aktualiomis temomis.

Tik žinodamas, kas vyksta, tik sekdamas krašto naujienas ir įvykius, gali jaustis bendruomenės dalele. Dėl tos bendruomenės ir dirbame.

Norime vienai ištikimai skaitytojų kartais padovanoti „Širvintų krašto“ laikraščio 2020 metų prenumeratą. Kitąmet kaip tik sukaks 70 metų, kai Širvintose pradėtas leisti vietos laikraštis.

Tapkite mūsų laikraščio veidu. Kviečiame visą skaitytojų kartą – vienos šeimos senelius, vaikus, anūkus foto studijoje profesionaliai ir meniškai nusifotografuoti reklaminiam „Širvintų krašto“ stendui, kuris bus įrengtas vienoje judriausių Širvintų miesto vietų. Taip visiems parodysime, kad mums brangūs visų amžiaus grupių skaitytojai, dėl kurių dirbame dešimtmečius, kuriems rašome ir pasakojame, kurių mintis publikuojame…

Norintys tokiu kilniu būdu prisidėti prie krašto laikraščio propagandos, kreipkitės į redakciją tel. 8 679 65555, parašykite e. paštu redakcija@sirvinta.net ar tiesiog užsukite. Mes Jūsų labai laukiame!

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

6 Atsakymai į “Gaukite „Širvintų krašto“ metų prenumeratą dovanų!”

 1. na as parašė:

  Perklausius sios dienos posedzio vaizdo irasa galima daryti isvada,
  kad opozicija savo nekorektisku elgesiu pramuse dugną.

 2. birute parašė:

  Skaitau ir toliau skaitysiu.

 3. taip parašė:

  Esate pripažįstami ir vertinami.

 4. Stasė parašė:

  Geriausias iš visų rajono laikraščių, skaitome daug metų, skaitysime ir toliau. Kitiems yra iš ko imti pavyzdį.

 5. Ne į temą parašė:

  O jei dar ir be klaidų parašyt pavyktų, būtų išties šaunu….

 6. wau parašė:

  kabet ant stoties ir dar laikrasti gaut…. nu neblogai…. gal dar ir ta menine nuotrauka pasikabint duosit…

Comments are closed.

scroll to top
+