Atidaryta pirmoji Širvintų treniruoklių salė

Simbolinės juostelės perkirpimas žymi dar vieną užbaigtą darbą.

„XXI amžiuje mieste, kuriame auga sportiškiausi vaikai, kuris garsėja žolės riedulio, futbolo, lengvosios atletikos, stalo teniso tradicijomis neturėti elementarios treniruoklių salės?

Seimo nario Jono Pinskaus sveikinimai Sporto centro direktorei Alinai Zapolskienei ir visai sporto bendruomenei.

To tikrai negalime sau leisti, jei siekiame sportiškiausio Lietuvos miesto vardo. Jei ne karantinas, čia jau kelis mėnesius vyktų veiksmas, sportuotų ir prakaitą lietų tiek vaikai, jaunimas, tiek aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjai, tiek gražesnių kūno formų siekiantys širvintiškiai. Tačiau ta diena išaušo ir šiandien ne tik šviečia saulė, bet ir kerpame šią simbolinę juostelę, atverdami pirmosios, bet ne paskutinės, Širvintų treniruoklių salės duris. Nuoširdžiai dėkoju Ūkio plėtros skyriaus vedėjai Ritai Gujienei ir administracijos direktoriaus pavaduotojai Dovilei Audėjūtei, visai projekto komandai, daug dirbusiai prie šio projekto,“ – ypatinga proga džiaugėsi ir dėkojo Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, Širvintų sporto centro direktorei Alinai Zapolskienei įteikusi simbolinį raktą.

Senosios kino teatro salės transformacija įvyko!

Ten, kur vyresnio amžiaus širvintiškiai kažkada eidavo žiūrėti kino, šiandien jau duris atvėrė nauja, moderni treniruoklių salė.

Trumpoje, pagal karantino sąlygas vykusioje atidarymo šventėje dalyvavo ir širvintiškius sveikino Seimo narys Jonas Pinskus, stipriausias Lietuvos žmogus Žydrūnas Savickas, Širvintų r. savivaldybės tarybos nariai, sporto bendruomenė atstovai, jaunimo savanoriai, žmonės, savo žiniomis ir entuziazmu prisidėję prie įgyvendinamo projekto.

Žydrūnas Savickas puikiai įvertino treniruoklius – kai kuria įranga negali pasigirti ir sostinės klubai.

Renginį vedė Savivaldybės administracijos Investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoja Eglė Piškinaitė. Koncertavo projektų „X faktorius“ ir „Lietuvos balsas“ dalyvė atlikėja Augustė.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gegužės 7 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Atidaryta pirmoji Širvintų treniruoklių salė”

  1. KEISTA parašė:

    Paskolos imkit ir treniruoklius gerus pirkite. Čia labai paprasta. Kiek kainavo „prabangi“ sporto salė? Dar viena direktorė Pinskuvienės draugė. Jau nėra iš Širvintų žmonių, jeigu Pinskus dirba Širvintose?

  2. Idomu parašė:

    Vieno seimos ukio nariai, kad be kaukiu?

  3. pensininkas parašė:

    Va kiek daug gero rajonui padare mere. Kad bent prieš 10-15 metų butų buvusi tokio sukirpimo mere, kai mes jaunesni buvome. Grazu, kad tiek visko daroma, bet jau metai ne tie.

Comments are closed.

scroll to top