Širvintų seniūnija

Kuriama jaukumą kelianti sodybų aplinka

Širvintų kaimo gyventojų Jolitos ir Dangiro Dvilevičių (pirmi iš kairės) sodyba labai šiuolaikiška ir tvarkinga.

Vyko gražiausiai tvarkomų Širvintų seniūnijos sodybų apžiūra. Vertinimo komisija, kurią sudarė seniūnė Laimutė Griškienė (pirmininkė), Tarybos nariai Vilma Bartusevičienė, Rima Jasevičienė ir Romas Zibalas, apžiūrėjo seniūnės bei gyventojų pasiūlytas sodybas ir padarė išvadą, kad šeimininkai pasirenka daugiau skoningų mažosios architektūros elementų, pradeda suprasti, kad daugiau nei pusė sodybos grožio priklauso nuo tinkamo zonų išdėstymo, nuo prižiūrėtos vejos ir dailiai sutvarkytų pastatų.

Skaityti daugiau »

Družuose publiką gąsdino drakonas…

Artistų dešimtukas iš Družų filialo vaikų lėlių teatro „Skudurinė Onutė“.

Artistų dešimtukas iš Družų filialo vaikų lėlių teatro „Skudurinė Onutė“.

Kovo 8-ąją Družuose vyko Širvintų seniūnijos kultūros diena. Tą dieną svarbiausios ir mylimiausios buvo moterys. Vis dėlto ir didžiausias darbo krūvis atiteko joms… Į sceną dviejų vežimų traukinuku „atriedėjo“ aštuonios Družų vokalinio ansamblio moterys (vadovė Audronė Burakovienė). Jas atgabeno pats ūkininkas Feliksas Maršalka. Matyt, vežimuose pačiam važnyčiotojui vietos nebeliko, tai pačiam teko lipti ant arklio… Moterys atliko tris dainas „Gera“, „Lietuva“ ir „Baltas lino gyvenimas“.

Kapela iš Motiejūnų (vadovė Inga Kojytė) pagrojo ir padainavo apie banguojančius auksinius javus, apie tėvelio nuotykius miške ir gaubiančias sutemas. Žiūrovai audringai plojo „Lakštingalų valsui“ ir „Dieduko polkai“. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos