Širvintų maratonas

Širvintų maratonas – 1

Maratone dalyvavo vienintelė moteris širvintiškė Olesia Fedotova, ji su dukromis Dija, Karina, Palina ir Ana dar dalyvavo 1,3 km Šeimų bėgime. Centre – ištvermingiausias širvintiškis Darius Jasevičius, dešinėje merė Živilė Pinskuvienė ir Sporto mokyklos direktorė Alina Zapolskienė.

Šiais metais nuo tada, kai pirmą kartą buvo paminėtas Širvintų vardas, sukako 544 metai. Ta proga mieste vyko šventė, į kurioje dalyvavo ne tik miesto ir rajono gyventojai, bet ir didelis būrys svečių iš visos Lietuvos, užsienio šalių. Šventę iš ankstesnių išskyrė pirmąsyk mūsų mieste surengtas bėgimo karalius – Maratonas, prasidėjęs 8 valandą ryte. Bėgimas vyko miesto gatvėmis bei skverais.

Skaityti daugiau »

„Kai su galva susitari, tai ir kūnas paklūsta…“

Lina Abromaitytė

Liepos 20 dieną, pažymint Širvintų miesto 544 metų sukaktį, vyks „Širvintų maratonas“, kurį rengia VšĮ „Maratomanija“, Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija (LBMA), Širvintų rajono savivaldybė, Širvintų sporto centras, Širvintų rajono savivaldybės kultūros centras.

Skaityti daugiau »

Širvintų maratono dalyvis rengiasi tapti „trigubu“ Geležiniu žmogumi

Vakar dienos popietę dalyvauti liepos 20 d. įvyksiančiame Širvintų maratone jau buvo užsiregistravę 155 asmenys, tarp jų 22 širvintiškiai.

Skaityti daugiau »

Kiekvienas bėgikas galės parsinešti Širvintų maratono atminimo medalį

Piotr Silkin

Šįmet švęsime Širvintų miesto paminėjimo 544 metines. Ta proga mieste vyks didžiausia metų šventė, į kurią susirenka visi esami ir buvę širvintiškiai, dideli ir maži, jauni ir solidūs, o taip pat didelis būrys svečių iš visos Lietuvos.

Skaityti daugiau »

Skaityti daugiau »
Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos