Mindaugas Mickonis

Metai bėga, žaizda – negyja

Prie Upelio gatvės 4-ojo namo statomi automobiliai išmaurojo palei kaimyninio namo balkonus esančią žaliąją veją.

Prie Upelio gatvės 4-ojo namo statomi automobiliai išmaurojo palei kaimyninio namo balkonus esančią žaliąją veją.

Prieš trejus metus, 2011-ųjų pavasarį, rašėme apie situaciją Širvintų miesto Upelio gatvės 4-ojo namo kieme. Nepaisant to, kad name gyveno tuometinis rajono Kelių policijos vadovas Kęstutis Lelevičius, tenykščiai gyventojai ir jų svečiai automobilius statė ant žaliosios vejos ir ją gadino.

Tuomet kalbintas Kęstutis Lelevičius sakė, kad Upelio gatvės 4-asis namas norėjo pasekti kaimynų iš 10-ojo namo pavyzdžiu ir įsirengti didesnę aikštelę, tačiau susidūrė su neišsprendžiamomis kliūtimis. Anot pareigūno, su jų namo gyventojų norais pasididinti aikštelę atseit nesutiko 10-ojo namo gyventojai – nuo pastarojo namo balkonų iki stovinčių automobilių liktų per mažas atstumas. Kita kliūtimi neva tapo tarp šių namų esančios požeminės trasos, kurių konstrukcijos tariamai yra netvirtos ir padidinta aikštelė gali įgriūti. Skaityti daugiau »

Policija pastebi besiformuojančios jaunųjų nusikaltėlių gaujos užuomazgų

Dar prieš trejus metus šalies žiniasklaida atkreipė dėmesį į uostamiestį krečiančią problemą – Klaipėdoje pradėjo siautėti nepilnamečių gauja, vadovaujama septyniolikamečio. Pasipylė šios gaujos įvykdytų vagysčių, apiplėšimų, kitų nusikaltimų. Užfiksuota atvejų, kai nuo kišenvagysčių pradėjęs septyniolikametis vadeiva gaujos aukoms grasindavo peiliu, o stambiausias jo nusikaltimas buvo vagystė nedidelėje parduotuvėje, kai pagrobė pustrečio tūkstančio litų. Bėgant laikui, paauglys vis labiau įžūlėjo, nes ne kartą nutvertas taip ir nebuvo griežtai nubaustas. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos