Čiobiškio pagrindinė mokykla

„Kai atsiveria horizontai…“

Čiobiškiečiams ledo rutulys - ne nežinoma egzotika.

Čiobiškiečiams ledo rutulys - ne nežinoma egzotika.

Nedaugelis žino, jog Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras yra organizavęs kelionių, skirtų Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui paminėti, maratonų ciklą, apimantį 2016-2020 metus. Šiemet kelionių maratonas buvo skirtas Piliakalnių metams paminėti ir vadinosi „Lietuva – piliakalnių šalis“. Maratonas skirtas šalies mokiniams ir mokytojams, kurie šiais metais keliavo po Lietuvą vasario-lapkričio mėnesiais.  Skaityti daugiau »

Viešnagė Vilniaus apskrities VPK raitosios policijos kuopoje

Dominykas Klimas pasirengęs pavaišinti žirgą...

Dominykas Klimas pasirengęs pavaišinti žirgą...

Saulėtą gegužės ketvirtadienio rytą mes, Čiobiškio pagrindinės mokyklos geriausiai besimokantys mokiniai, išvykome į Vilniaus apskrities VPK raitosios policijos žirgyną, kuris įsikūręs Belmonte. Šią nepamirštamą ir pilną įspūdžių ekskursiją mums padovanojo VPK pareigūnė Olesia Fedotova. Kelionė į Vilnių neprailgo, nes mokykliniame autobusėlyje visi smagiai dainavome. Mus lydėjo l.e.p mokyklos direktorė Palmira Kvietkauskienė.

Vos tik pamatėme nuorodas į Belmontą, mus pasitiko ir palydėjo policijos automobilis. Nuvykę į žirgyną, pamatėme daug žirgų. Žirgus arklidėse vaišinome savo atsivežtomis vaišėmis: kas gabaliniu cukrumi, kas morkomis, o kas džiovinta duona. Tai buvo tikri skanumynai žirgams.  Skaityti daugiau »

Girtas vairuotojas vaikų nevežios

Širvintų rajono savivaldybės administracija lapkričio 28 d. gavo pranešimą apie tai, kad Čiobiškio pagrindinės mokyklos mokyklinio autobuso vairuotojas į darbą ryte prisistatė galimai neblaivus. Pasak Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės, mokyklos administracija buvo įpareigota nedelsdama imtis priemonių, kad galimai neblaivus žmogus neišvažiuotų į reisą, nerizikuotų vaikų saugumu.  Skaityti daugiau »

Pabūgę atsakomybės, pavogtus daiktus nepilnamečiai atgal vežė traktoriumi

Širvintų rajono apylinkės teisme išnagrinėta baudžiamoji byla. Prieš teismą stojo du nepilnamečiai, vėlų balandžio 12-osios vakarą įsibrovę į Čiobiškio pagrindinės mokyklos patalpas.

„Širvintų kraštas“ rašė, kad, anot policijos pranešimo, balandžio 14-ąją buvo užregistruotas tarnybinis pranešimas, jog ryte buvo pastebėta, kad iš mokyklos pagrobtos kompiuterių detalės.

Pasirodo, tąkart vagys lupinėjo ne tik kompiuterius. Skaityti daugiau »

Priešais čiobiškiečių geltonąjį autobusiuką – „juodosios magijos seansas“

Priešais Čiobiškio pagrindinės mokyklos geltonąjį autobusiuką pažiro ... eurų lietus.

Priešais Čiobiškio pagrindinės mokyklos geltonąjį autobusiuką pažiro ... eurų lietus.

Rusų rašytojo Michailo Bulgakovo plunksnos sukurtas tamsiųjų jėgų įsikūnijimas Volandas Maskvos teatre surengė juodosios magijos seansą, kurio metu iš lubų ėmė byrėti pinigai, o ant scenos veltui buvo galima pasikeisti savo panešiotus drabužius į madingus vakarietiškus aprėdus.

Į teatrą atėję žmonės netrukus godžiai gaudė iš dangaus byrančius pinigus, vieni kitiems juos pešiojo iš rankų, tiesiog ant scenos išsirenginėjo ir vilkosi naujus drabužius, dėl jų pykosi ir stumdėsi. Kai burtai nustojo galios, žmonės pastebėjo prisirinkę spalvotų popierėlių ir esantys nuogi…

Taip per Volando burtus Michailas Bulgakovas romane „Meistras ir Margarita“ vaizdžiai parodė, kad kilniais lozungais prisidengusios ir socializmą statančios visuomenės moralė nė kiek nepasikeitė.

Galima būtų samprotauti, kad birželio 4-ąją Volando buvo apsilankyta ir Ukmergės rajone: jo burtai lėmė, kad priešais Čiobiškio pagrindinės mokyklos geltonąjį autobusiuką, kuriuo į Anykščius važiavo pradinių klasių mokiniai, lydimi kelių tėvų ir dviejų mokyklos pedagogų, pažiro … eurų lietus. Tiesa, eurai pasipylė ne iš dangaus, o iš autobusiuką aplenkusio motociklininko kuprinės. Motociklu važiavo ne juodosios magijos specialistas, o vienas Ukmergės rajono gyventojas. Tik grįžęs į namus jis pastebėjo, kad kuprinėje nėra voko, kuriame buvo užrašų knygelė ir … 10 tūkst. eurų! Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos