Viešnagė Vilniaus apskrities VPK raitosios policijos kuopoje

Dominykas Klimas pasirengęs pavaišinti žirgą...

Dominykas Klimas pasirengęs pavaišinti žirgą...

Saulėtą gegužės ketvirtadienio rytą mes, Čiobiškio pagrindinės mokyklos geriausiai besimokantys mokiniai, išvykome į Vilniaus apskrities VPK raitosios policijos žirgyną, kuris įsikūręs Belmonte. Šią nepamirštamą ir pilną įspūdžių ekskursiją mums padovanojo VPK pareigūnė Olesia Fedotova. Kelionė į Vilnių neprailgo, nes mokykliniame autobusėlyje visi smagiai dainavome. Mus lydėjo l.e.p mokyklos direktorė Palmira Kvietkauskienė.

Vos tik pamatėme nuorodas į Belmontą, mus pasitiko ir palydėjo policijos automobilis. Nuvykę į žirgyną, pamatėme daug žirgų. Žirgus arklidėse vaišinome savo atsivežtomis vaišėmis: kas gabaliniu cukrumi, kas morkomis, o kas džiovinta duona. Tai buvo tikri skanumynai žirgams. 

Pavaišinę žirgus, jodinėjome manieže. Žirgo, kuriuo jojome, vardas buvo Liuksas, o jo veislė – trakėnas. Jojo ne tik visi mokiniai, bet ir direktorė, niekas nebijojo – buvo pasiruošę. Kai pajodinėjome, ėjome į pastatą, kuriame VPK darbuotojas Viktoras mums pasakojo, kaip sekasi dirbti su žirgais, ir pademonstravo aprangą, kurią dėvi riaušių malšinimo metu.

Ekskursijos dalyviai VPK raitosios policijos žirgyne

Ekskursijos dalyviai VPK raitosios policijos žirgyne

Dar pamatėme mažą čichuachua veislės šunytį, kuris buvo labai piktas. Matyt šis „mažasis pareigūnas“ supyko, kad jam neatvežėme, jokių vaišių.

Na o kai pasisvečiavome Belmonto žirgyne, važiavome į Belmonto parką, kuriame buvo labai gražus ir didelis fontanas, senovinės mašinos ir labai šalta upė. Aplinka buvo graži ir pasivaikščioti buvo smagu.

Po tokios smagios ekskursijos mokysimės dar geriau…

Dominykas Klimas
Čiobiškio pagrindinės mokyklos 5 klasės mokinys
P. Kvietkauskienės nuotraukos

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Viešnagė Vilniaus apskrities VPK raitosios policijos kuopoje"

  1. Mokinys parašė:

    Šeip važiavo nevisi mokiniai kurie geriausiai mokosi.Važiavo ir blogai besimokantys

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+