Su gražiu jubiliejumi merė pasveikino ilgametį rajono švietimo kuratorių – Kazį Baroną

Merė Živilė Pinskuvienė su gražiu jubiliejumi pasveikino Kazį Baroną.

Merė Živilė Pinskuvienė su gražiu jubiliejumi pasveikino Kazį Baroną.

Gegužės 11 d. rajono merė Živilė Pinskuvienė su gražiu 80 metų jubiliejumi pasveikino ilgametį mūsų rajono švietimo kuratorių, Švietimo skyriaus vedėją Kazį Baroną. Padėkojusi už nuoširdų darbą ir metus, skirtus rajono švietimui, ji linkėjo jubiliatui stiprios sveikatos ir džiaugsmo gyvenimu.

Pakilios nuotaikos Kazys Baronas mielai dalijosi prisiminimais apie švietimo sistemos vystymąsi mūsų rajone, apie tai, kiek anuomet buvo mokyklų, o jose – vaikų, kaip dirbo Savivaldybės švietimo skyrius, kokiais rūpesčiais gyveno. Dabartinė Švietimo ir kultūros skyriaus vadėja Regina Jagminienė džiaugėsi, kad teko pažinti ir kartu dirbti, semtis patirties. Kalbėta apie tai, kad daug kas pasikeitė – juk tuomet reikėjo galvoti, kaip mokyklas plėsti, nes vaikai netilpo klasėse, dabar tenka galvoti apie mažųjų švietimo įstaigų gelbėjimą dėl nepakankamo vaikų skaičiaus. Vis dėlto, pasak ilgamečio skyriaus vedėjo, dabar daug kas lengviau: atskiros buhalterijos, įkurtas Švietimo centras, kuris aprūpina mokyklas vadovėliais, metodine medžiaga. K. Barono žmona, buvusi pradinių klasių mokytoja Regina Baronienė, džiaugėsi, kad neužmirštami ir senjorai. Jie gali ne tik susitikti, pabendrauti, bet ir praplėsti žinias Trečiojo amžiaus universitete, pasimankštinti baseine.

Merė Živilė Pinskuvienė su gražiu jubiliejumi pasveikino Kazį Baroną.

Merė Živilė Pinskuvienė su gražiu jubiliejumi pasveikino Kazį Baroną.

Kazys Baronas džiaugėsi, kad Širvintos gražėja, kad vykdoma daug reikalingų žmonėms projektų. Sakė, kad čia gera sugrįžti vaikams ir anūkams. Pasidalijęs tuo, ką mėgsta veikti laisvalaikiu: spręsti sudoku, vyti virves, pavaišino merę savo gaminamu obuolių sūriu.

Savivaldybė prašo padėti išsiaiškinti

Šiukšlynas...

Šiukšlynas...

Ne pirmas kartas, kai Savivaldybė sulaukia gyventojų ar atsakingų institucijų pranešimų apie paliekamas šiukšles, nuošalesnėse vietose daromą netvarką.

Šį kartą objektas – Musninkų gatvėje už garažų esanti teritorija, paversta tikru šiukšlynu. Automobilių padangos, televizorius, seni baldai, drabužiai, stiklainiai, surūdijusios mašinų detalės – visa tai, ko gero, pačių garažų savininkų „turtas“. Tačiau, kaip liaudis sako, ne pagautas – ne vagis.

Šį kartą džiaugiamės, kad garažų bendrijos atstovai geranoriškai sutiko padėti sutvarkyti šalia esančią teritoriją. Tačiau gyventojai turi suprasti, kad žmonių paliktos šiukšlės tvarkomos iš tų pačių biudžeto lėšų. Nes taip įpareigoja įstatymai. O juk tie pinigai, išleisti kažkieno šiukšlėms išvežti, reikš, kad bus padaryta mažiau darbų, reikalingų visiems: užtaisyta mažiau duobių keliuose, uždegta mažiau lempų kaimuose ir pan.

Todėl Širvintų rajono savivaldybės administracija kviečia gyventojus būti pilietiškus ir, pamačius šiukšlintojus, fiksuoti pažeidimus bei pranešti apie juos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriui tel. 861611920, el. paštas ricardas.putrimas@sirvintos.lt.

Kiekvieno, padėjusio išsiaiškinti pažeidėjus, laukia specialios Savivaldybės dovanėlės.

Tegu už lengvabūdiškumą susimoka patys pažeidėjai!

SKELBIMAS

Širvintų rajono savivaldybė skelbia 2017 metų Širvintų rajono jaunimo veiklos skatinimo projektų finansavimo konkursą. Paraiškos priimamos iki gegužės 24 dienos.

Daugiau informacijos: tel. 8 616 26869, 8 647 37868, el. p. jaunimas@sirvintos.lt

Širvintų gaisrininkams – naujas automobilis

Perduodamas naujasis automobilis

Perduodamas naujasis automobilis

Širvintų rajono savivaldybė, šiemet pelniusi gaisrinės saugos nominaciją, ir toliau gerina Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos darbo sąlygas.

„Sudaryti sąlygas dirbti žmonėms, kurių tiesioginė atsakomybė – nuo ugnies gelbėti žmonių turtą, o neretai – ir gyvybę – mūsų pareiga. Nuo to priklauso rajono gyventojų saugumas,“ – sakė merė Živilė Pinskuvienė, Tarnybos direktoriui Gintarui Pumpučiui perduodama naujo lengvojo automobilio raktelius.

Primename, kad 2016 m. Savivaldybės tarybos sprendimu skyrus didesnį finansavimą, Tarnyba atnaujino transporto bazę dviem gaisrų gesinimo automobiliais. O gautas lengvasis automobilis suteiks tarnybai operatyvumo ir mobilumo situacijose, kuriose tiesiog būtina reaguoti kuo greičiau.

Užs. Nr. 47
Nuotraukos iš socialinio tinklo facebook

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Su gražiu jubiliejumi merė pasveikino ilgametį rajono švietimo kuratorių – Kazį Baroną"

  1. x parašė:

    Labai geras žmogus ir rūpestingas vedėjas.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+