Vilniaus S. Daukanto aikštėje skambėjo ir Širvintų vardas

Ralio „Aplink Lietuvą 2018“ Neįgaliųjų įskaitos nugalėtojus Algimantą Kojį (priekyje) ir Vytautą Barecką pasveikino merė Živilė Pinskuvienė.

Ralio „Aplink Lietuvą 2018“ Neįgaliųjų įskaitos nugalėtojus Algimantą Kojį (priekyje) ir Vytautą Barecką pasveikino merė Živilė Pinskuvienė.

Šeštadienį nuo dešimtos valandos iki pietų visas Širvintų miestelis aidėjo nuo neįprastų garsų. Priešais savivaldybę pažymėtoje trasoje ralio „Aplink Lietuvą“ dalyviai varžėsi dėl merės Živilės Pinskuvienės taurės. Visi apdovanojimai vyko Vilniaus S. Daukanto aikštėje. Ralio nugalėtojų ir prizininkų pagerbimo ceremonijoje dalyvavo daugelio miestų ir rajonų merai, kurie įteikė savo taures atskirų rungčių, surengtų jų atstovaujamose sporto bazėse, laimėtojams. Iš viso buvo įteiktos 23 merų taurės. Tinklakapyje diena.lt rašoma: „Be kitų apdovanojimų „Ralis „Aplink Lietuvą“ tapo gražia švente miesto ir rajono žmonėms, kurie ją ilgai prisimins, o istorinių automobilių vairuotojai rajono ir miesto žmonėms surengė tikrą šventę“, – įteikdama daugybę apdovanojimų kalbėjo Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė. Ž. Pinskuvienė apdovanojo ir greičiausias ralio moteris – Augustę Rupšytę su Rūta Saladžiene, Virginiją Kėdžiūtę su Inga Burzdžiūte ir R. Šidlauskaitę su J. Darulyte.“

Slalomo varžybos Širvintose.

Slalomo varžybos Širvintose.

Ralis „Aplink Lietuvą“, ko gero, – vienintelės automobilių sporto varžybos, kuriose kaip lygūs su lygiais tose pačiose trasose varžosi ir žmonės su negalia. Čia absoliučiais nugalėtojais pripažinti širvintiškiai Algimantas Kojis su Vytautu Barecku, laimėję Socialinės apsaugos ir darbo ministro L. Kukuraičio taurę. Tai antroji jų pergalė paeiliui. A. Kojis su V. Barecku tapo nugalėtojais ir pilno rankinio valdymo automobilių grupėje, kurioje jie pranoko Ramunę Šidlauskaitę su Justina Darulyte ir trečiąją vietą iškovojusius Robertą Šimonį su Roku Dailide.

Sportininkų apdovanojimo ceremonija prie Prezidentūros

Sportininkų apdovanojimo ceremonija prie Prezidentūros

Svarbiausias ralio trofėjus – šalies prezidentės Dalios Grybauskaitės taurė. Prezidentės taurę iškovoti pasiryžę visi, tačiau jau ketvirtą kartą paeiliui ja džiaugėsi Vytis Pauliukonis su Audroniu Gulbinu. Diena.lt apie tai rašo: „Šis duetas ir vėl aukštai kėlė šį trofėjų, kurį absoliutiems ralio nugalėtojams įteikė prezidentės patarėja Almeda Kurienė. Prieš šį iškilmingą momentą patarėja perskaitė šalies vadovės sveikinimą ralio dalyviams ir organizatoriams, kuriame prezidentė nugalėtojais vadina visus 100 ralio dalyvių, taip originaliai pažymėjusius šalies 100-metį. Nugalėtojai, vairavę „Subaru Impreza GT“ automobilį, be pagrindinio trofėjaus laimėjo ir kovą galingiausių SGC 4 automobilių klasėje, Kauno miesto mero, šių varžybų organizacinio komiteto pirmininko Visvaldo Matijošaičio taurę bei kelis specialiuosius prizus už geriausius rezultatus, pasiektus atskiruose rajonuose ir miestuose besidriekusiuose greičio ruožuose. Ralio „Aplink Lietuvą“ laimėtojai visas greičio ir specialiąsias rungtis, buvusias lenktynių programoje, įveikė per 33 min. 44,9 sek. ir 16,9 sek pranoko artimiausius konkurentus“.

Širvintų merė Živilė Pinskuvienė apdovanojo greičiausias ralio moteris - Augustę Rupšytę su Rūta Saladžiene.

Širvintų merė Živilė Pinskuvienė apdovanojo greičiausias ralio moteris - Augustę Rupšytę su Rūta Saladžiene.

Buvo pagerbti vyriausieji ir jauniausieji ralio dalyviai. Jegoro Tero ir Laimos Sukich ekipažui, kurio bendras amžius sudaro lygiai 130 metų, buvo įteikta vienų garsiausiųjų bei tituluočiausių šalies automobilių sporto meistrų Arvydo ir Kastyčio Girdauskų taurė. Pagrindinis ralio organizatorius, Lietuvos automobilių (LAK) prezidentas Rolandas Dovidaitis pasveikino ir LAK garbės prezidento Stasio Brundzos taure pagerbė jauniausiąją ralio dalyvę, 13-metę šturmanę Ramintą Šukytę.

ŠK

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Smiginis – nuėmęs stresą, nuovargį, pakėlęs nuotaiką

Širvintų maratono dalyvis rengiasi tapti „trigubu“ Geležiniu žmogumi

Už žiūrovų rasistinius šūkavimus vienerioms rungtynėms diskvalifikuotas futbolo stadionas

Laimėjo aukso medalius

Kiekvienas bėgikas galės parsinešti Širvintų maratono atminimo medalį

Dešimtą kartą tapo Lietuvos veteranų čempionu…

Kovos dėl bronzos medalių

Lietuvoje – trečias. Atstovaus šalies rinktinei!

Širvintose pirmąkart vyko Lietuvos regionų futbolo pirmenybės

Pirmoji pergalė savoje aikštėje

Informacija iš naujausio numerio: Sekmadienį – su vienu iš lyderių

Dviratininkai tarytum paukščiai – kaskart sugrįžta pavasarį

Rebusas sirgaliams: Širvintų futbolo istorija tęsiasi ar … baigėsi?

Širvintos pirmąkart priims Lietuvos regionų futbolo pirmenybes

Kraštietis – pasaulio čempionas

Širvintiškiai įveikė pasaulio futbolo vicečempionus…

Širvintos – Lietuvos čempionų kalvė

Atžalyniečiai pelnė I vietą

Taurė iš Latvijos

Po ketvirčio amžiaus pelnyti apdovanojimai!

SK „Baltic Champs-Ježvito“ riedulininkai iškovojo aukso medalius

Paaiškėjo stalo teniso čempionai

Finalinėse kvadrato varžybose laimėtos dvi prizinės vietos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos