+

Valstybės dieną Širvintose – karališka futbolo šventė

Futbolo šventėje savo jėgas išmėgino daugybė vaikų iš Širvintų ir visos Lietuvos. Elvio Žaldario nuotr.

Stronger2gether# – kartu mes stipresni! Su tokia žinute Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną pasitiko Širvintos. Nuo pat ryto naujajame mūsų miesto stadione vyko didžiulė futbolo šventė, organizuota Nyderlandų karalystės ambasados, NATO pajėgų mūsų šalyje kartu su Lietuvos futbolo treneriais „futbolotreneris.lt“, mūsų šalies futbolo žvaigždėmis bei Olandijos futbolo legendomis.

Į Širvintų futbolo stadioną jau ankstyvą rytmetį suvažiavo NATO karinė techniką, kurią apžiūrėti galėjo visi renginio dalyviai, didesniais ir mažesniais autobusais atvyko per šimtą mažųjų (8-13 metų) futbolininkų iš visos Lietuvos. Žinoma, juos atlydėjo ir tėveliai, draugai. Susirinkusius pasveikino Širvintų sporto centro direktorė Alina Zapolskienė, palinkėjusi vaikams ne tik įgyti geros patirties, bet ir pasivaikščioti, pažinti Širvintas.

Jauniesiems futbolininkams įvairių išbandymų, pramogų ir aktyvių veiklų paruošė „Futbolotreneris.lt“ specialistai. Vaikai turėjo puikią progą susipažinti tiek su Nyderlandų ir Lietuvos futbolo garsenybėmis bei puikiai praleisti dieną.

Nyderlandų karalystės ambasadorė J. E. Bonny Pascalle Evelyne Horbach, džiaugdamasi puikiai pavykusiu renginiu, ne tik dėkojo Širvintoms, mūsų Savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei už gražų priėmimą ir svetingumą, bet ir užsiminė, kad kitąmet vėl norėtų panašų renginį organizuoti būtent mūsų mieste.

Susirinkusius stebino futbolo triukų virtuozo Eduardo Butiuto pasirodymas.

Žinoma, daugiausiai žiūrovų susirinko, atėjus renginio kulminacijai – Olandijos futbolo legendų ir Lietuvos žvaigždžių rungtynėms. Stadiono tribūnos buvo pilnutėlės, žmonės būriavosi ir aplink aikštę.

Lietuvos komandoje žaidė Čempionų lygos laimėtojas Edgaras Jankauskas, ilgametis Lietuvos rinktinės narys, Rusijos ir Lietuvos čempionas Deividas Šemberas, Deividas Česnauskis bei pramogų pasaulio atstovai Vytaras Radzevičius, Marijonas Mikutavičius, Martynas Starkus, Linas Zareckas-Choras, Andrius Bialobžeskis, Rolandas Skaisgirys.

Kitoje pusėje – Nyderlandų futbolo legenda A. Winteris, Anglijos ir Ispanijos futbolo lygose žaidęs Sanderis Westerveldas, buvę Olandijos vyrų rinktinės žaidėjai Reginaldas Blinkeris, Davidas Mendesas da Silva, ilgametės moterų rinktinės futbolininkės Anouk Hoogendijk, Gilanne Louwaars ir Dyanne Bito.

Tiek lietuviams, tiek savo tėvynainiams padėjo ir Vilniaus „Žalgirio“ legionerius olandas Donovanas Slijngardas.

Beje, Širvintų stadionas tapo istoriniu sporto įvykiu – pasirodo, olandų ir lietuvių futbolo žvaigždės susitiko pirmą kartą, nes jokių tarptautinių turnyrų burtai niekuomet nesuvedė suaugusiųjų rinktinių į vieną grupę.

Azartiškose draugiškose varžybose lietuviai turėjo pripažinti svečių pranašumą, tačiau baudinių serijoje buvo pasiektos lygiosios – kaip ir dera draugiškam susitikimui.

Žinomas keliautojas ir žurnalistas Vytaras Radzevičius sakė, kad „Futbolas – viena universaliausių bendravimo kalbų pasaulyje, tikrai stiprina ryšius ir draugystę. Pavyko tikrai puikus renginys: šventė ir suaugusiems, ir vaikams.“

„Džiaugiuosi, kad vos pernai atidarytame mūsų stadione vyksta tokio masto renginiai. Čia puikiai jaučiasi ne tik mažieji futbolininkai iš visos Lietuvos, NATO kariškiai, bet ir pasaulio futbolo legendos bei mūsų žvaigždės. Ačiū organizatoriams už pasitikėjimą ir už puikią šventę,“ – puikiai pavykusiu renginiu džiaugėsi Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
  • Domantas parašė:

    Buvo tikrai grazi svente ir labai prasminga, ir mus muziukus pagaliau visa Lietuva vis dazniau pastebi

Kiti straipsniai:

Pertrauka baigiasi – futbolininkai grįžta

Moterims – medaliai iš Slovėnijos, vyrams – įspūdžiai iš Gibraltaro

Širvintų maratonas – 1

Žmogus, aplenkęs jachtą: „Svarbu pasiimti iš bėgimo viską, ką jis gali duoti geriausio…“

„Noriu ne tik greitai bėgti, bet kartu ir ugdyti savo dvasią…“

„Bėgimas vienija sielos brolius…“

Valstybės dieną Širvintose – karališka futbolo šventė

Vilniuje – su Velsu ir Ukraina

Lentelės viduryje, bet ne vidutiniokė

„Kaip smagu judėti nerealiai smagių žmogeliukų apsuptyje…“

Nyderlandų ir Lietuvos žvaigždės lankėsi Širvintų stadione

„Prisikeli lyg Feniksas iš pelenų…“

Tarptautinėse varžybose – prizas

DĖMESIO! PERSKAITYKITE IR PASAKYKITE KITIEMS: PASIKEITĖ FUTBOLO ŽVAIGŽDŽIŲ ŠVENTĖS GRAFIKAS. RUNGTYNĖS BUS ŽAIDŽIAMOS ANKSČIAU!

Tenisas tiesiogiai

Širvintose – pasaulio stadionus iš vietų kėlusios futbolo legendos

SK „Baltic Champs-Ježvito“ riedulininkams įteikti „kovingi“ sidabro medaliai

„Kai su galva susitari, tai ir kūnas paklūsta…“

Smiginis – nuėmęs stresą, nuovargį, pakėlęs nuotaiką

Širvintų maratono dalyvis rengiasi tapti „trigubu“ Geležiniu žmogumi

Už žiūrovų rasistinius šūkavimus vienerioms rungtynėms diskvalifikuotas futbolo stadionas

Laimėjo aukso medalius

Kiekvienas bėgikas galės parsinešti Širvintų maratono atminimo medalį

Dešimtą kartą tapo Lietuvos veteranų čempionu…

Kovos dėl bronzos medalių

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+