Iniciatyva „Atverk duris vasarai“

Vaikų literatūros skyrius prisijungė prie iniciatyvos „Atverk duris vasarai“ ir kiekvieną antradienį vyksta užsiėmimai. Šios iniciatyvos tikslas – suteikti vaikams galimybę prasmingai leisti vasaros atostogas. Jaunieji bibliotekos lankytojai jau dekoravo dovanų maišelius – „Išminties pelėdas“ ir skaitė širdžiai mielus Violetos Palčinskaitės eilėraščius iš knygos „Eilėraščiai iš namų“.

Liepos 2 d. edukacinio užsiėmimo metu su vaikais kūrėme spalvingus, vasariškus atvirukus, kuriuose buvo įrašyti palinkėjimai mylimiausiems žmonėms.

Norime pasidžiaugti, kad smagūs užsiėmimai tęsiasi ir į juos įsijungiantys vaikai prasmingai praleidžia savo laisvalaikį.

Liepos 9 d., antradienį, jaunoji skaitytoja Armantė paskaitė pasakojimą iš Geoffroy de Pennart knygos „Muzikalioji karvė Sofija“. Vėliau vaikai kūrė žiedus, pieštus siūlu, kuriems padaryti prireikė balto popieriaus lapo, siūlo ir skirtingų spalvų tušo.

Kai padarė darbelius, galėjo pasipuošti piešinėliais ant veiduko. Veidukus vaikams išpiešė bibliotekininkė Ugnė Trumpickaitė.

Kūrybiniai užsiėmimai leidžia vaikui atsipalaiduoti, nusiraminti, išlaisvina fantaziją, kūrybiškumą, leidžia pasijausti kūrėju, ugdo dėmesio sutelkimą, moko vaikus kantrybės, darbo užbaigimo. Kūrybinis procesas teikia džiaugsmą bei pasitikėjimą savo jėgomis, sukurti darbeliai džiugina ir kelia vaikų savivertę, o darbas vaikų grupėje ugdo bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžius. Užsiėmimuose, naudojant vis skirtingas technikas, išlaikomas vaikų susidomėjimas ir kūrybiškumas lavinamas visapusiškai. Kas kartą kūrybiniai užsiėmimai būna pilni vaikų klegesio, džiugios ir pakilios nuotaikos. Kiekvienas užsiėmimas vaikams – smagus, nuotaikingas vasaros nuotykis.

Kviečiame visus norinčius antradieniais ateiti į Vaikų literatūros skyrių ir įdomiai praleisti laiką. Užsiėmimai prasideda nuo 10:30 val.

Ugnė Trumpickaitė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+