Tarptautiniame turnyre sėmėsi patirties

Širvintų stalo tenisininkės su mokytoja V. Lisevičiene.

Praėjusį savaitgalį Širvintų sporto centro stalo tenisininkės Ema Navickaitė, Laimė Graužinytė, Eivilė Četkauskaitė, Dovilė Bilotaitė (mokytoja-metodininkė Virginija Lisevičienė) dalyvavo tarptautiniame J. Urbšienės vardo stalo teniso turnyre Šiauliuose.

Šiame turnyre žaidė po 32 mergaites ir berniukus. Dalyviai buvo suskirstyti į aštuonis pogrupius. Pogrupyje laimėję I-II vietas, patenka į pirmąjį finalinį šešioliktuką, III vietas – kovoja dėl 17-25 vietų, IV vietas – dėl 26-32 vietų.

Eivilė pogrupyje laimėjo I vietą, Ema ir Laimė – II vietas. Šios stalo tenisininkės pateko į pirmąjį finalą. Dovilė pogrupyje užėmė III vietą ir pateko į antrąjį finalą.

Toliau mergaitės žaidė dviejų minusų sistema. Ema labai apmaudžiai pralaimėjo vilnietei rezultatu 2:3 ir pasitraukė iš kovos dėl medalio. Galutinėje įskaitoje ji užėmė dešimtąją vietą. Greta išsirikiavo ir kitos širvintiškės: Laimė – vienuolikta, Eivilė – dvylikta.

Dovilė antrajame finale užėmė III vietą, bet galutinėje įskaitoje buvo devyniolikta.

Tokie turnyrai yra labai gera proga įgyti daugiau patirties.