Sporto turnyras Vileikiškiuose

Spalio 10 dieną į vileikiškiečių organizuotą sporto šventę atvyko nemažai sporto entuziastų iš kitų vaikų dienos centrų.

Spalio 10 dieną į vileikiškiečių organizuotą sporto šventę atvyko nemažai sporto entuziastų iš kitų vaikų dienos centrų.

M. Mudrovas yra pasakęs: „Kad išliktum sveikas, o ypač kad išvengtum įprastinių ligų, nėra nieko geriau kaip fiziškai mankštintis arba judėti.“ Pasimankštinęs ar kitaip pasportavęs žmogus būna žvalesnis, darbingesnis, draugiškesnis. Gal todėl jau keleri metai iš eilės Vileikiškių vaikų dienos centras „Lašelis“ organizuoja sporto turnyrus. Šie turnyrai yra rengiami pagal Vileikiškių visuomenės sveikatos programą „Sveika šeima – sveika visuomenė“. Kasmet jie sulaukia vis gausesnio svečių ir dalyvių būrio.

Spalio 10 dieną į vileikiškiečių organizuotą sporto šventę atvyko nemažai sporto entuziastų iš kitų vaikų dienos centrų. Nemenčinės vaikų dienos centras „Svajonė“ (socialinė pedagogė Eva Gedris) atsivežė „Svajonės“ komandą, Musninkų VDC „Aitvarai“ (socialinė pedagogė Ieva Vaitkevičė) atvežė net dvi komandas – „Aitvarai“ ir „Like“, Širvintų vaikų dienos centras (direktorė Elena Petkūnienė) – komandą „Greitukai“, Bagaslaviškio VDC (direktorė Nijolė Masiulienė) – „Bagai – jėga“ komandą. Vileikiškių VDC „Lašelis“ (direktorė Andželika Bagočiūnienė) subūrė dvi komandas – „Lašelis“ ir „Smurfai“.

vaikams šis renginys liks tikrai įsimintinas, nes jame dalyvavo (buvo atsakingas už bendrą turnyro tvarką) Londono olimpinių žaidynių graikų-romėnų imtynių varžybų bronzos medalio laimėtojas Aleksandras Kazakevičius.

Vaikams šis renginys liks tikrai įsimintinas, nes jame dalyvavo (buvo atsakingas už bendrą turnyro tvarką) Londono olimpinių žaidynių graikų-romėnų imtynių varžybų bronzos medalio laimėtojas Aleksandras Kazakevičius.

Beje, šioje komandoje susibūrė mažieji sporto mėgėjai iki 10 metų. Iš viso turnyre dalyvavo apie 100 dalyvių ir žiūrovų. Galiu drąsiai teigti, kad vaikams šis renginys liks tikrai įsimintinas, nes jame dalyvavo (buvo atsakingas už bendrą turnyro tvarką) Londono olimpinių žaidynių graikų-romėnų imtynių varžybų bronzos medalio laimėtojas Aleksandras Kazakevičius. Sportininkas atsivežė ir olimpinį medalį. Vaikai galėjo apdovanojimą pamatyti iš arti ir net pačiupinėti. A. Kazakevičius sakė, kad šio medalio laukė 15 metų (sportuoja jis nuo 11 m. ). Vaikams sportininkas palinkėjo siekti savo tikslo ir niekad nenuleisti rankų.

Vaikams sportininkas palinkėjo siekti savo tikslo ir niekad nenuleisti rankų.

Vaikams sportininkas palinkėjo siekti savo tikslo ir niekad nenuleisti rankų.

Šiais metais sporto turnyras vyko kiek kitaip nei visada – vaikai žaidė „Japonišką Bobą“. Prieš startą A. Bagočiūnienė visus supažindino su žaidimo taisyklėmis ir jame esančiomis rungtimis.Buvo labai smagu, nes šį žaidimą sudarė net 10 rungčių – baudų mėtymas į krepšį, baudų mušimas į futbolo vartus, šokdynė, lanko sukimas, kliūtis su dviračiu, virvės traukimas, smiginis ir kitos smagios rungtys. Šiame žaidime buvo ir „banditai“, kurie visaip stengėsi išvesti iš rikiuotės sportininkus, ir „seselės“, kurios suteikdavo pagalbą (nupiešdamos kryžiuką) nukentėjusiems nuo „banditų“, taip pat „gydytoja“ ir „bankininkai“, kurie rinko ir skaičiavo žaidėjų „uždirbtus pinigus“. Kiekvieną rungtį prižiūrėjo „užduočių prižiūrėtojai“. 7 komandos varžėsi 45 min., tačiau šis laikas praėjo nepastebimai greitai.

Sportininkas atsivežė ir olimpinį medalį.

Sportininkas atsivežė ir olimpinį medalį.

Nuvargę, bet vis dar žvaliai nusiteikę visi dalyviai nekantriai laukė rezultatų. Suskaičiavus visus komandų surinktus „pinigėlius“ pirmąją vietą iškovojo turnyro organizatoriai vileikiškiečiai, surinkę 536 taškus. „Lašelio“ komanda nepaliko jokių šansų laimėti kitiems. Tiesa, skirtingai nei kiti, jie jau mokėjo žaisti šį žaidimą. Antra liko kaimynų musninkiečių komanda „Like“ – 184 taškai, treti – „Adidas“ komanda (taip pat iš Musninkų), surinkusi 174 taškus. Toliau komandos išsirikiavo taip: ketvirti – „Greitukai“ (167 taškai), penkti – „Svajonė“ (165 taškai), šešti – „Bagai – Jėga“ (146 taškai) ir septinti – „Smurfai“ ( 132 taškai). Užėmusieji prizines vietas buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, kitos komandos buvo apdovanotos atminimo suvenyrais ir diplomais. Taip pat specialiais prizais apdovanotos tos komandos, kuriose vaikai žaidė kartu su tėvais. Atminimo suvenyrus gavo ir visi rėmėjai: Širvintų rajono savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos skyrius vedėja Deimantė Oršauskaitė, Labdaros ir paramos fondas „Vaikai stebuklais auga“ direktorė Neringa Kleniauskienė, savanorė Eglė Abugelytė – Lukšienė ir Arvydas Miselis. Nuoširdus jiems AČIŪ. Taip pat didelį AČIŪ tariam visiems, kurie padėjo surengti ir pravesti šį puikų sporto turnyrą.

Smagus renginys pasibaigė, tačiau visi, susirinkę prie vaišėmis nukrauto stalo, dar ilgai dalijosi įspūdžiais ir ateities planais, dar ilgai netilo vaikų klegesys. Tikimės, kad ateityje tokių turnyrų tik daugės.

Janina Jankauskienė
Kultūros centro Vileikiškių filialo vedėja
Nuotraukose – turnyro akimirkos

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+