Pirmoji pergalė pajėgiausiųjų šeimoje

Spalio 30 diena bus pažymėta Širvintų futbolo istorijoje. Tądien savo arenoje „Širvintos-VGTU-Vilkai“ pasiekė pirmąją pergalę Lietuvos salės futbolo Futsal A lygos pirmenybėse. Rezultatu 7:2 įveikta Vilnaius „TurboTransfers“ komanda.

Jau po dešimties minučių širvintiškiai pirmavo 3:0. Suveikė tai, kad vilniečiai atvyko ne visos sudėties, didžioji dalis futbolininkų pasirodė salėje, kai komandų apšilimas jau skaičiavo paskutines minutes. Širvintiškiai prieš tai rezultatu 1:8 buvo sutriuškinti Jonavoje, o vilniečiai 0:8 – Gargžduose.

Po šalto dušo, kai šeimininkai per pirmas dešimt minučių pelnė tris įvarčius, svečiai atsakė dviem ir antrojo kėlinio pirmoje pusėje turėjo kelias realias progas rezultatą išlyginti. Bet dėl trumpesnio atsarginių žaidėjų suolelio neatlaikė rungtynių tempo ir subyrėjo. Tarsi smagindamiesi šeimininkai įsūdė dar 4 įvarčius.

Po du įvarčius pelnė Deividas Maciulevičius ir Žydrūnas Germanas, po vieną pridėjo Mantas Leonavičius, Oskaras Kružikas ir Kiril’as Levšin’as.

Lapkričio 2 dieną širvintiškiai namuose rungtyniaus su „Panevėžio“ komanda (rungtynių pradžia – 15 val.).

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite lapkričio 4 d. laikraščio numeryje.