Pernykščių lyderių kovą laimėjo svečiai

Praėjusį savaitgalį pagaliau prasidėjo Vilniaus regiono futbolo sąjungos Futsal čempionatas, kuriame tarp 12 komandų varžosi ir „Širvintos-VGTU-Vilkai“. Pernykštis čempionatas dėl pandemijos buvo nutrauktas. Tuo metu širvintiškiai (tiesa, tada žaidė FK „Širvintos“) žengė be pralaimėjimų ir buvo vieni Futsal pirmenybių lyderių.

Na, o lapkričio 30 dieną Širvintų sporto centro salėje mūsiškiai kaip tik žaidė debiutines 2021-2022 metų pirmenybių rungtynes su Vilniaus „Akto“ futbolininkais. Būtent su šia komanda Širvintų futbolininkai praėjusiame čempionate dalijosi 1-2 vietas. Abi komandos žaidė be pralaimėjimų, tik vilniečiai buvo sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Debiutinės pirmenybių rungtynes nenusisekė. Pirmieji baudos smūgiu pelnę įvartį, širvintiškiai netrukus praleido fantastišką įvartį, pasiųstą smūgiu iš aikštės vidurio, o po to – dar du. Paskutinis jų buvo ypač skaudus, nes „Širvintos-VGTU-Vilkai“ jau buvo perėmę iniciatyvą ir atrodė, kad tik laiko klausimas, kada kris rezultatą išlyginantis įvartis. Širvintiškiai pelnė antrą įvartį, bet tai buvo viskas, ką jiems tądien pavyko padaryti. „Akto“ komandai pralaimėta 2:3.

Ketvirtadienį, gruodžio 2 dieną, jungtinė Širvintų ir Vilniaus komanda ten pat, naujajame Širvintų sporto centre, priims pergale pirmenybes pradėjusią „Setalto“ komandą. Rungtynių pradžia – 20.20 val.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 3 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top