Paplūdimio tiklinio turnyras Širvintų rajono savivaldybės administracijos taurei laimėti

Apdovanojimus įteikė Savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė.

Birželio 30 dieną Širvintų miesto paplūdimyje Širvintų sporto centras surengė paplūdimio tinklinio turnyrą 2X2 Širvintų rajono savivaldybės administracijos taurei laimėti. Dalyvauti varžybose užsiregistravo 14 vyrų ir 3 moterų komandos. Vyrai žaidė vieno minuso sistema, moterys – ratų sistema vieną setą (iki 21 taško, pasikeitimas – po 11 taškų).

Moterų varžybose nugalėjo Lina Surgelaitė ir Aira Davidavičiūtė (komanda „Planas B“), antrąją vietą užėmė Alina Zapolskienė ir Lina Brivinskaitė (komanda „Draugės“), trečiąją – Ieva Eigelytė ir Laura Jankovskytė (komanda „Sesės“).

Lina Surgelaitė ir Aira Davidavičiūtė

Bendra dalyvių nuotrauka

Vyrų varžybose pirmąją vietą iškovojo Vytautas Svambaris ir Povilas Padaiga (svečių iš Vilniaus komanda „Miško žvėrys“), antrąją vietą užėmė Aivaras Amelko ir Artūras Zaikovskij (komanda „Trakų žaibas“), trečiąją – Liudvikas Gelažauskas ir Rytis Liutkus (musninkiečių komanda „Nepajudam“).

Apdovanojimus įteikė Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė..