Kovos dėl bronzos medalių

Tęsiasi Lietuvos moterų žolės riedulio pirmenybių B diviziono varžybos. Praėjusią savaitę jose Širvintų Sporto centro komanda, žaidusi Vilniuje, 5:0 sutriuškino Kauno „Tauro-Veršvų“ komandą.

Kitas rungtynes širvintiškės žais birželio 2 dieną: Šiauliuose jos rungtyniaus su ta pačia Kauno „Tauro-Veršvų“ koamnda, o paskui – su Šiaulių sporto gimnazija. B diviziono pirmenybės baigsis birželio 9-ąją Vilniuje sužaistomis Širvintų SC ir Šiaulių sporto gimnazijos rungtynėmis.

Birželio 2 dieną rungtyniaus ir vyrų žolės riedulio B diviziono varžybose rungtyniaujančios komandos. Sostinėje Širvintų SC varžysis su Vilniaus „Pietų žvaigždė-SM Tauras“ komanda, o paskui – su Vilniaus „Žuvėdra-SM Tauras-Plaunu pats“ riedulininkais.

O štai „Širvintų SC-Inta“, rungtyniaujanti dėl Lietuvos moterų žolės riedulio pirmenybių apdovanojimų, pralaimėjo abejas atrankos į superfinalą rungtynes Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ komandai. Šiaulietės pirmose iki dviejų pergalių rungtynėse laimėjo net 11:0, o štai antrose širvintiškes nugalėjo tik 2:1.

„Širvintų SC-Inta“ merginos kovos dėl bronzos medalių su Šiaulių „Akademijos“ – Vilniaus „Žuvėdros-SM Tauro“ poros pralaimėtoja.

ŠK

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+