BALSUOKITE! „Tėvynė ten, kur mums gera būti“

Šioje erdvėje greitu metu bus atvežtos žemės ir sėjama žolė. Tai bus botanikos erdvė po atviru stogu.

Gelvonų gimnazija dalyvauja pilietiškumo apdovanojimuose su iniciatyva „Tėvynė ten, kur mums gera būti“ ir mokyklos teritorijoje kuria neformalią jaunimo erdvę. Visi gimnazijos mokiniai uoliai darbuojasi po pamokų ir tvarko apleistą, kadaise buvusią šaudyklą bei senąjį svirną. Moksleiviai konsultuojasi su mokytojais, sunkesniems darbams prašo ūkvedžių pagalbos ir tokiu būdu, rodydami iniciatyvą, savarankiškai kuria erdvę, kurioje, šiltuoju metų laiku, vyks pamokos ir kur vaikai turės galimybę susirinkti ne pamokų metu, nes Gelvonų miestelyje nėra įkurtų vietų, kuriose galėtų susiburti jaunimas.

Kadangi gimnazistai darbus atlieka patys, jaučia didžiulę atsakomybę už šių vietų išsaugojimą. Šie pastatai yra mokyklos teritorijoje ir buvo itin apleisti. Tad teko kirsti, pjauti šakas, retinti užaugusius krūmus, traktoriumi rauti medžių šaknis, grėbti lapus, rinkti išmėtytas šiukšles, įvairiausias šukes, nereikalingomis plytomis lyginti duobes, gražinti sienas meno kūriniais, išpilti žvyrą, už ką esame be galo dėkingi Algirdui Didžiokui, iš palečių, kurias gavome iš JSC „Baltic Filter“, pagaminti sėdimas vietas ir staliukus. Dėkojame šiai įmonei ir Simui Buinickui, kad mielai sutiko paremti bei prisidėti prie šios iniciatyvos įgyvendinimo darbų. Jau daug visko atlikta, bet gan nemažai ir liko, nes iniciatyvos įgyvendinimui trūksta šiek tiek lėšų dažams įsigyti, kuo prisidėjo ir už ką dėkingi esame Dariui Paliukėnui, tačiau vis dar intensyviai ieškome daugiau rėmėjų ir, jei viskas klostysis sklandžiai, tai iki spalio mėnesio planuojame pabaigti darbus bei visus pakviesti į atidarymo šventę.

Galime pasidžiaugti, kad pasiekėme labai daug, kad gimnazistų darbas bei pastangos buvo įvertintos ir kompetentinga komisija nusprendė, kad Gelvonų gimnazijos iniciatyva pelnytai nominuota prizinei vietai. Kuri vieta atiteks, dabar viskas priklausys tik nuo balsavimo „Facebook“ paskyroje „Tėvynė mūsų“. Balsavimas vyks iki birželio 2 dienos, tad kviečiame aktyviai palaikyti mūsų rajono gimnazistus. (Norėdami balsuoti, „Facebook“ paskyroje prie iniciatyvos įrašo spauskite Patinka, o tada pasirinkite gelvoniškiams priskirtą emociuką – ŠIRDELĘ, – red. past).

Gelvonų gimnazijos bendruomenė džiaugiasi, kad mokiniai yra pilietiški bei aktyviai dalyvauja kurdami gražesnę mokyklos aplinką ir tokių veiklų metu pademonstruoja neišsenkančio kūrybiškumo gelmes.

Odeta Bagdžiūnė
Gelvonų gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "BALSUOKITE! „Tėvynė ten, kur mums gera būti“"

  1. Jūsų KN parašė:

    Koks čia darbas su kuprinėmis???? Nebent ten bluetoot kolonėlės žvygia 🙂

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+