Informacija iš naujausio numerio: Sekmadienį – su vienu iš lyderių

Šį sekmadienį toliau vyks Sekmadienio futbolo lygos Ergo A diviziono varžybos – komandos žais trečiojo turo rungtynes.

Gegužės 12 dieną antrąsias rungtynes savo aikštėje žais „Širvintų-VGTU „Vilkai“ komanda, per pirmuosius du turus kartą namuose sužaidusi lygiosiomis (1:1) ir išvykoje išplėšusi sunkią pergalę (3:2). Surinkę 4 taškus, širvintiškiai tarp dvylikos komandų yra penkti. Pirmauja net keturios komandos, per du turus pasiekusios po dvi pergales, tarp jų – ir Vilniaus TEC, su kuria gegužės 12 dieną, 15 val., ir rungtyniaus širvintiškiai. Vilniečiai vienodais rezultatais 3:1 nugalėjo pajėgiausių komandų grupėje debiutavusius „Pagirius“ ir pirmajame ture du taškus iš širvintiškių atėmusius „Salininkus“.

Šiais metais dviems komandoms susijungus, „Širvintos-VGTU „Vilkai“ yra viena gausiausiai atstovaujamų komandų Ergo A diviziono pirmenybėse. Iš šiuo metu 46 įregistruotų futbolininkų 22 anksčiau yra atstovavę Širvintų komandai, 23 žaidę VGTU ar kitose komandose, o vienas futbolininkas apskritai debiutuoja šiose varžybose. Komandoje rungtyniauja ir užsienietis – tai Ispanijos pilietybę turintis 22 metų puolėjas Diego Valdes Martinez. Tiesa, jo vaidmuo komandoje kol kas epizodinis, o šiose pirmenybėse jis dar neišbėgo į aikštę.

Kadangi namų rungtynėms jungtinė futbolo komanda pasirinko Širvintų stadioną, teisingiau būtų ją vis dėlto vadinti Širvintų komanda.

ŠK

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Informacija iš naujausio numerio: Sekmadienį – su vienu iš lyderių"

  1. sirgalius parašė:

    kokia ten dar Širvintų komanda, jeigu jos pavadinime neliko tradicinio pavadinimo „Širvinta“. Net organizatorių svetainėje ji pristatoma kaip „Vilkų“ tęsinys

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+