Į futbolo šventę Širvintose kviečiantis FK „Vilnius“ pasiryžęs pakovoti dėl pergalės

Prieš sparčiai artėjantį debiutinio sezono finišą „Vilniaus“ futbolininkai ketina futbolo švente pradžiuginti kaimyninio Širvintų miesto, iš kurio yra kilęs klubo lyderis Ignas Kružikas, gyventojus ir atidėtame Pirmos lygos XXIII turo susitikime pakovoti dėl taip trokštamos pergalės.

Šį sekmadienį kovoje su „Šiauliais“ pirma rungtynėse įmušusi sostinės komanda (12 vieta, 30 taškų), kurioje nežaidė net keturi starto žaidėjai, nesustabdė aikštės šeimininkų puolimo mašinos ir turėjo pripažinti pralaimėjimą 2:5 (1:1).

„Pradžia buvo gera, pirmavome. Tačiau greitai įvarčiai krito į mūsų vartus. Trūko koncentracijos ir gynyboje, ir viduryje, šiauliečiai puikiai išnaudojo per mūsų klaidas susikurtus savo šansus. Problemų turėjome, tuo labiau kad nežaidė mūsų starto žaidėjai. Sezono gale mūsų jaunimas, kuris dar šiuo metu žaidžia ir už U-19 rinktinę, gavo šansą pasirodyti, kaip jie žaidžia tokiame lygyje. Dabar svarbu po nepalankaus rezultato atsigauti ir fiziškai, ir morališkai. Reikia žiūrėti tik į priekį, ruošiamės „Kupiškiui“. Širvintose lauksime visų palaikymo rungtynėse ir apsilankymo šventėje, o mes savo ruožtu stengsimės būti motyvuoti ir pasiekti pergalę“, – sakė „Vilniaus“ vyr. strategas Igoris Morinas.

Dėl traumų ar kortelių Saulės mieste savo klubui padėti negalėjo Eivinas Zagurskas, Mantas Adomėnas, Edvinas Morinas ir kapitonas Aldas Korsakas. Klubo vartininkas Dominykas Valeckas sako, kad savaitgalio nesėkmės nereikia sureikšminti.

Elvio Žaldario nuotr.
Elvio Žaldario nuotr.

„Labai trūko šių žaidėjų, jų indėlio jungiantis į atakas. Bet kita vertus, mūsų jaunieji žaidėjai pasirodė neblogai ir užsirekomendavo treneriams. Rezultatas nedžiugina, daug įvarčių praleista. Tačiau reikia to nesureikšminti, liko paskutinės dvejos rungtynės. Dar turime šansų pakilti aukščiau, reikia tuo naudotis“, – kalbėjo „Vilniaus“ vartų sargas.

Būsimi klubo varžovai „Kupiškio“ futbolininkai (10 vieta, 33 taškai) išvyka į Širvintas užbaigs antrąjį sezoną Pirmoje lygoje. Kupiškėnai paskutiniuose turuose kovėsi ir nusileido lentelės lyderiams, o pirmajame susitikime savo aikštėje su „Vilniaus“ klubu šventė pergalę 3:1 (1:1).

„Tada Kupiškyje teko žaisti ant natūralios vejos ir sezonas parodė, kad mums ant jos buvo sunkiausia prisitaikyti žaisti. „Kupiškiui“ tai bus paskutinės rungtynės, tad gali būti visko. Jie turi vedančius žaidėjus, jų legionierius iš Japonijos praėjusį kartą sukėlė mums daug rūpesčių. Laukia sunkios rungtynės“, – lengvos kovos nelaukia I. Morinas.

„Tada rezultatas buvo neigiamas. Dabar galvojame tik kaip tai pakeisti ir pasiimti tris taškus. Nesvarbu, kokia vieta mūsų laukia, čia yra mūsų savigarbos reikalas. Mes visą sezoną kovojome, dabar irgi nesustosime. Mums tai reiškia daug ir turime viltį, kad dar galime pakilti. Tikimės, kad I. Kružikas sukvies daug gerbėjų ir draugų iš Širvintų, taip pat visus kviečiu ateiti į sezono uždarymą sekmadienį jau mūsų rungtynėse Vilniuje prieš FC „Pakruojis“, – sakė D. Valeckas.

Šį trečiadienį, spalio 23 d., nuo 17.15 val. „Vilnius“ kviečia visus širvintiškius, miesto svečius ir komandos gerbėjus į futbolo šventę Širvintų miesto stadione. Prieš šventę vyks aktyvios futbolo pramogos su futbolo mokyklos „Vilnius Kickers“ treneriais, šventės metu koncertuos atlikėjas AkA, rungtynių pertraukos metu savo pasirodymą pristatys Lietuvos futbolo „freestile“ čempionas Eduardas Butiuto. Klubas laukia miesto moksleivių ir darželinukų klasių, kuriems už aktyvumą žada prizų ir kitų staigmenų. Kaip visada klubas rinks aukas partnerei „Lietuvos vaikų vėžio asociacijai „Paguoda“.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (2 įvert.)
scroll to top
+