Aukso vainikas 2019 konkurse – dvi prizinės vietos!

Konkurse „Aukso vainikas“ 1 vietą pelnė Kęstutis Norušis.
Kęstutis Norušis

Širvintų rajono tautodailininkai ir liaudies menininkai dalyvavo Vilniaus apskrities konkursinės liaudies meno parodos „Aukso vainikas 2019“ laureatų pagerbimo ir apdovanojimo šventėje Elektrėnuose.

Džiugu, kad šioje konkurso „Aukso vainikas 2019“ parodoje dalyvavo 12 mūsų rajono menininkų. Tai ne kartą jau pasižymėjė Joana Zinkevičienė, Kęstutis Norušis, Povilas Malinauskas. Taip pat dalyvavo Dalia Taparauskienė, Nijolė Didžiokienė, Joana Zinkevičienė, Aldona Vasiukevičienė, Aldona Ragelskienė, Albina Vaivadienė, Stasė Rulevičienė, Aldona Petkevičiūtė, Neringa Lesienė ir Agnė Gatelytė-Grybauskienė.

Geriausiais taikomosios dailės meistrais paskelbti ir Lietuvos nacionalinio kultūros centro diplomai įteikti Kęstučiui Norušiui. Jis pelnė 1 vietą (kryždirbystė). Apdovanojimas įteiktas ir Povilui Malinauskui (2 vieta, kryždirbystė).

Padėkos raštas įteiktas Joanai Zinkevičienei už vieningos tapybos kolekciją.

Aukso vainikas konkurse Povilas Malinauskas užėmė 2 vietą.
Povilas Malinauskas
Joana Zinkevičienė
Širvintų menininkai

Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės padėkas ir atminimo dovanas mūsų rajono menininkams įteikė Širvintų Švietimo ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Vita Majerienė.

Organizatorių inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+