Futbolininkams – sidabro medaliai

Baigėsi palyginti keisto formato Sekmadienio futbolo lygos organizuojamos varžybos. Po pirmojo rato šešios pagrindinės komandos tęsė kovą dėl apdovanojimų, kitos šešios – dėl išlikimo stipriausių komandų grupėje. Ir viena, ir kita šešiukė sužaidė tik vieną ratą.

„Širvintos-VGTU-Vilkai“ gavo teisė kovoti dėl SFLA1 apdovanojimų, ir šia proga gerai pasinaudojo. Nors jungtinei Širvintų ir Vilniaus komandai nepavyko laimėti aukščiausios prabos medalių, savo žaidimu buvo įrodyta, kad pelnytas sidabras turi čempionišką prieskonį.

Viską lėmė priešpaskutinis turas, kai „Širvintos-VGTU-Vilkai“ savo aikštėje rezultatu 2:3 pralaimėjo „Granitui B“. Baigiantis antrajam kėliniui rezultatas buvo lygus 2:2 (po įvartį pelnė Erikas Milašauskas ir Haroldas Kerušauskas), tačiau pačioje pabaigoje, likus žaisti 6 minutes, vilniečiai gavo teisę mušti 11 m baudos smūgį ir tuo sėkmingai pasinaudojo.

Kadangi buvo skaičiuojami ir pirmame rate pelnyti taškai, pastaroji komanda tapo nebepavejama ir anksčiau laiko užsitikrino aukso medalius, o štai širvintiškiams dėl medalių dar teko pakovoti.

Pirmenybių pabaigoje „Širvintos-VGTU-Vilkai“ laimėjo abejas likusias SFLA1 rungtynes. Iš pradžių jie savo stadione rezultatu 4:1 įveikė „Salininkus“ (2 įvarčius pelnė Deividas Maciulevičius, po vieną – Benas Lučiūnas ir Oskaras Kružikas), o paskui rezultatu 1:0 – „Navigatoriai Old Boys“ komandą (likus žaisti dvi minutes pergalingą įvartį pelnė Benas Lučiūnas).

Bronzos medaliai atiteko kaišiadoriečiams, kurie „įpaišė“ antrąjį pralaimėjimą „Granitui B“, jį nugalėję savo aikštėje 2:0.