Du aukso ir du bronzos medaliai

Seniūnų trikovės rungtyje jauniūniškis Vidmantas Grinis (viduryje) iškovojo aukso medalį.

Seniūnų trikovės rungtyje jauniūniškis Vidmantas Grinis (viduryje) iškovojo aukso medalį.

Švenčionyse vyko VI Lietuvos seniūnijų Vilniaus apkrities sporto žaidynių zoninės varžybos. Dėl patekimo į finalines seniūnijų sporto žaidynių varžybas kovėsi Ignalinos, Šalčininkų, Trakų, Molėtų, Vilniaus, Širvintų, Švenčionių rajonų ir Vilniaus miesto komandos.

Puikiai varžybose rungtyniavo mūsų rajono seniūnijų geriausieji sportininkai.

Širvintų smiginio komanda - geriausia Vilniaus apskrityje.

Širvintų smiginio komanda - geriausia Vilniaus apskrityje.

Jauniūnų seniūnas Vidmantas Grinis seniūnų trikovės varžybose (smiginio, krepšinio baudų mėtymo, žiedo mėtymo į taikinį) laimėjo pirmąją vietą ir aukso medalį. Smiginio komandinėse varžybose puikiai strėles į taikinį mėtė širvintiškiai Božena Akstiukevič, Regimantas Mažrimas ir šių eilučių autorius. Mūsų rajono taikliarankiai užtikrintai nugalėjo visus varžovus ir buvo apdovanoti aukso medaliais.

Parko tinklinio 3X3 varžybose gerai rungtyniavo Čiobiškio seniūnijos moterų ir vyrų tinklinio komandos. Reda Lisauskaitė, Inga Gladkauskaitė, Aistė Garbatavičiūtė, taip pat Paulius Gurskas, Darius Kliučinskas, Šarūnas Bagočiūnas ir Tautvydas Pileckas įtemptose kovose pademonstravo gerą, šaltakraujišką žaidimą ir laimėjo bronzos medalius.

Jauniūnų seniūnijos krepšininkai Renatas Kasparas, Laurynas Jablonskis, Žydrūnas Čepas ir Deivydas Aliubickas užėmė ketvirtąją vietą, o Musninkų seniūnijos šaškininkai Irena Miselienė, Vladas Korablikovas ir Gediminas Kapeckas liko penkti.

Rugsėjo 14 dieną Prienuose vyks Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinės varžybos. Pagal varžybų nuostatus Širvintų rajonui finalinėse varžybose atstovaus seniūnas Vidmantas Grinis, taip pat smiginio ir abi tinklinio komandos.

Borisas Sockis
Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+