Zosia Kuzmienė šventė 100 metų jubiliejų

Širvintiškė Zosia Kuzmienė atšventė 100 metų jubiliejų.

2020-02-02 – ne tik gražiai poriniais skaičiais sugulusi data – šią dieną garbingą ir šviesų 100-ąjį jubiliejų šventė Zosia Kuzmienė.

Su garbingu jubiliejumi Širvintose gyvenančią Zosią Kuzmienę pasveikino, dar ilgai spinduliuoti savo širdies šilumą ir gerumą, išlikti stiprios sveikatos ir mėgautis laiko suteiktomis dovanomis ir galimybėmis linkėjo Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Šimtametės akys švyti viso amžiaus išmintimi ir gyvenimo džiaugsmu, nepaisant daugybės išbandymų, patirtų netekčių, iškentėtos tremties ir nepritekliaus. Skaudūs prisiminimai – giliuose atminties kloduose. Jais dalijantis, sužiba ašaros. Pirmojo vyro, brolių, mažyčio sūnelio mirtis… Miškas, kalėjimas, Vorkuta, alinantis darbas, badas, alkis ir šaltis. O vėliau – likimo skirtas širdies žmogus, santuoka, sunkus sugrįžimas į Lietuvą ir gyvenimo džiaugsmas – dukra. Ir šiandien Zosia Kuzmienė glaudžiasi prie dukters Irenos Vasiliauskienės peties. Jų namuose – šilta ir jauku. Čia, muzikos skambesio ir knygų išminties atmosferoje, gyva šeimos istorija, kuri svarbi ne tik dukrai, žentui, anūkams, artimiesiems. Svarbi visai Lietuvai.

Energinga ir pakilios nuotaikos šimtametė su ja pasveikinusia Savivaldybės mere pasidalijo ir savo ilgo amžiaus receptu: tikėti Dievu, visą gyvenimą daug dirbti ir gerti virintą vandenį.

Živilė Pinskuvienė, Zosia Kuzmienė ir Irena Vasiliauskienė.

Užs. Nr. 9.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (4 įvert.)

2 Atsakymai į “Zosia Kuzmienė šventė 100 metų jubiliejų”

  1. Rasa parašė:

    Labai gražus ir garbingas jubiliejus

  2. skaitytoja parašė:

    Jautru, gražu, pagirtina ir sveikintina.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+