Žinia, verta 2 milijonų

Pradėtas statyti Širvintų sporto kompleksas.

Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu Širvintų rajono savivaldybės projektams įgyvendinti dar 2020 metais skirta 2 010 000 Eur.

„Ką sako ši žinia? Jei trumpai, tai – DĖMESYS REGIONAMS. Šie žodžiai, virtę pažadais, dažnai skamba beveik iš kiekvieno šalies politiko. Tačiau vartydama Vyriausybės lėšų paskirstymą, matau, kad lėšos nepaisant partiškumo, politinių pažiūrų, iš tikrųjų skirtos regionams. Žmonėms, gyvenantiems ne tik didmiesčiuose.

Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad centrinė šalies valdžia neturėtų būti labai draugiška Širvintų rajonui. Pas mus bendra politinė situacija – visiškai priešinga. Tiek anksčiau buvę, tiek dabartiniai Tarybos „valstiečiai“ renkasi opoziciją. Netgi partnerystę su „konservatoriais“. Dažnai tenkinasi vien stabdžių ar skundų rašytojų vaidmeniu.Todėl galiu tik nuoširdžiai padėkoti Ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui, Finansų ministrui Viliui Šapokai, Vidaus reikalų ministrei Ritai Tamašunienei, Švietimo, mokslo ir sporto ministrui Algirdui Monkevičiui, Kultūros ministrui Mindaugui Kvietkauskui, Susisiekimo ministrui Jaroslavui Narkevičiui ir visam ministrų kabinetui už objektyvumą. Už tai, kad įvertintos savivaldybių pastangos ir atlikti „namų darbai“, pasiruošimas projektams“ – sakė Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Vyriausybė lėšas skyrė šiems Širvintų rajono savivaldybės administracijos projektams:

Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija, Buvusios J. Šiaučiūno pradinės mokyklos pastatas Kernavėje ir Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos sporto aikštynas.

Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos sporto aikštynui modernizuoti;
Širvintų krašto kovų už laisvę muziejaus Kernavėje, buvusios J. Šiaučiūno pradinės mokyklos pastate įrengimo pradžiai;
Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos stogo remontui;
Bene laukiamiausiam širvintiškių objektui – Širvintų sporto komplekso statybos II etapui.

Užs. Nr. 44.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Žinia, verta 2 milijonų”

  1. Anonimas parašė:

    o autobusu parkas mirsta nes nera pinigu

  2. saunuoliai parašė:

    va cia tai naujienos, saunuoliai, va kareiskia dirbanti komanda, tikrai saunuolia

Comments are closed.

scroll to top
+