Karalienės vardu nuteistas jau keturis kartus

Asociatyvi nuotr.

Keturis kartus Jonavos ir tris kartus Širvintų rajono apylinkės teismuose teistas Marius P. išgirdo dar vieną nuosprendį, dabar jau – Kaune. Šio miesto apylinkės teismas Mariui skyrė galutinę 34 MGL (1700 eurų) dydžio baudą už tai, kad neteisėtai laikė narkotines ir psichotropines medžiagas.

2019 metų gruodžio 23 dienos rytą Kauno policija gavo pranešimą, kad vienoje miesto vietų rastas pievoje įklimpęs automobilis „Mercedes“. Nuvykę, policininkai vairuotojo nerado, tačiau automobilis buvo neužrakintas. Jį apžiūrėjo ir iš vidaus. neužrakintą automobilį, todėl apžiūrėjo jį iš vidaus. „Mersedes Benz E“ salone, priekinės keleivio vietos kišenėlėje, policijos patruliai aptiko cigarečių dėžutę, iš kurio sklido aitrus specifinis kvapas. Rastas popierinis paketėlis, taip pat suktinė su žalios ir rudos spalvos kanapių mišiniu ir cigaretė, kurioje taip pat rasta kanapių.

Patikrinę duomenų bazėse, policininkai išsiaiškino, kam šis automobilis priklauso. Marius patvirtino naktį vairavęs šį automobilį, nuvažiavęs nuo kelio, nes buvo tamsu. Vyras pripažino, kad kanapės priklauso jam.

Marius sakė apie pusmetį gyvenantis ir dirbantis užsienyje, šalyje, kur už kanapių vartojimą nėra baudžiama.

Mūsų šalyje Marius P. buvo septynis kartus teistas už vagystes, plėšimą, sukčiavimą. Per užsienyje praleistus metus jis net keturis kartus, 2013-2019 metais, stojo prieš Jungtinės Karalystės teismą. Ne tik už nesunkų kūno sužalojimą, prievartą, mėginimą paveikti, persekiojimą, priekabiavimą arba psichologinę ar emocinę agresiją, tačiau ir du kartus už vairavimą neblaiviam arba pasvaigus nuo narkotinių medžiagų.

Gintaras Bielskis

Visą straipsnį skaitykite gegužės 12 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+