Užbaigti pėsčiųjų ir dviračių tako Kabaldos kaime darbai

Pėsčiųjų takas Kabaldoje.

Pėsčiųjų takas Kabaldoje.

Naujieji metai prasideda geromis naujienomis – baigti pėsčiųjų ir dviračių tako, kuris prasideda Vilniaus g. Širvintų miesto pabaigoje, eina per visą Kabaldos kaimą, ir baigiasi ties kelio Paširvintis-Juodiškiai-Giedraičiai sankryža, įrengimo darbai.

Naujasis pėsčiųjų ir dviratininkų takas ypač svarbus Kabaldos kaimo gyventojams, kadangi pagrindine gatve, palei kurią daugybę metų visiškai nebuvo šaligatvių, eiti būdavo labai nesaugu. O ja eina į mokyklą vaikai, žmonės į darbus ir iš jų, o daugelis širvintiškių į Paširvinčio kapines, laidojimo namus.

Tai labai svarbus projektas, kuriam gautas Europos Sąjungos finansavimas. Jis skirtas pagerinti pėsčiųjų ir dviratininkų eismo sąlygas, pritaikyti infrastruktūrą darniam judėjimui, didinti Širvintų miesto ir rajono gyventojų mobilumą, skatinti aktyvesnį laisvalaikį.

Užs. Nr. 1

     
Naujausi komentarai
 • Kaimyne    2019-01-10 22:58         

  dziaugiames, aciu, darbai vyko sklandziai ir greitai, darbininkai malonus, musu gatve labai dziaugiasi ir dekoja uz saligatvi!!!

 • ziurim    2019-01-09 18:57         

  Gražu!

 • šalna    2019-01-09 10:51         

  pakloti trinkeles, ypač projektuoti darbus yra dešimt kartų brangiau, negu asfaltuoti, kaip nesuprantate. kai brangiau dirbi daugiau nubyra tau.

 • tik    2019-01-08 17:09         

  tik prie gerbiamos meres tiek daug darbų padaryta.

 • Anonimas    2019-01-08 10:38         

  tarybu valdzia su asfaltais baigesi, visgi europejam

 • zz    2019-01-08 10:23         

  Kodėl visur klojamos trinkelės? Darbo prasme brangu, o matant vėlesnę eksploataciją, kai valoma traktoriais, jų ilgaamžiškumas abejotinas. Ekonomiškai naudingiausias mažo intensyvumo takams asfaltavimas.

Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt
Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar leidote fejerverkus Naujųjų Metų naktį?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 10 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.