+

Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai – virš 5 tūkstančių širvintiškių parašų

Iniciatyvinė grupė perdavė ministrui parašus.

Iniciatyvinė grupė perdavė ministrui parašus.

5487 parašai po peticija „Už Širvintų ligoninės išsaugojimą“. Būtent tiek Širvintų rajono gyventojų pasisakė už čia pat, arti namų teikiamas reikalingas paslaugas, už įstaigą, kurioje priėmimo pas medikus nereikia laukti kelis mėnesius, į kurią net iš atokiausių kaimų gali atvykti kur kas paprasčiau nei į Vilnių ar Ukmergę.

Peticiją dėl Širvintų ligoninės išsaugojimo parengusios iniciatyvinė grupė, kurią sudaro asociacijos Širvintų miesto bendruomenės „Mūsų Širvintos“ pirmininkė Inga Vaickienė, VšĮ Širvintų ligoninės atstovės Nijolė Vasiliauskienė, Aldona Beliakova, Tarybos nariai Marija Gudonienė, Daiva Puzinienė, Remigijus Bonikatas, gruodžio 16 d. baigė parašų rinkimą ir pristatė rezultatus Širvintų rajono savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei.

Dar tą pačią dieną peticija, skirta Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai, Seimo Pirmininkui Viktorui Pranckiečiui ir Valstiečių ir žaliųjų frakcijos lyderiui Ramūnui Karbauskiui, su širvintiškių parašais buvo pristatyta į Sveikatos apsaugos ministeriją ir Lietuvos Respublikos Seimą.

„Šia peticija atsakingiems valstybės pareigūnams siekiame parodyti, kad mažųjų ligoninių išlikimas yra labai svarbus ne tik Širvintų, bet ir daugelio Lietuvos regionų gyventojams. Ją parengti paskatino pastarųjų metų įvykiai, nuolatiniai vieši pranešimai apie mažųjų šalies ligoninių pertvarką ar net visišką uždarymą. Iki šiol neturime jokių konkrečių aukščiausios šalies valdžios sprendimų, o gyventojai ir mažosiose ligoninėse dirbantis personalas gyvena sumaištyje. Viešais pranešimais atidėtas terminas – „po Savivaldos rinkimų“ tik dar ilgesniam laikui pratęsia tą sumaištį, kurios neturėtų būti,“ – sako Ž. Pinskuvienė.

Galbūt gyvenant Vilniuje ir sudėtinga suprasti, ką reiškia žmogui iš atokesnio kaimo nusigauti į eilėmis užkimštą didmiesčio ligoninę. Kaip sulaukti 2-3 mėnesius ar dar ilgiau trunkančios eilės, jei užklupo liga…

„Dabar Širvintų rajono žmonės demonstruoja neeilinį pavyzdį, turime virš 5 tūkstančių parašų ir bandome garsiai pareikšti bei parodyti visuomenės nuomonę. Esu dėkinga iniciatyvinei grupei, kuri ėmėsi šio darbo, važiavo į kiekvieną rajono gyvenvietę, kaimą, kalbėjosi ir įsiklausė į gyventojų nuomonę, į kurią, labai tikimės, tikrai bus atsižvelgta,“ – teigia Širvintų rajono savivaldybės merė.

Užs. Nr. 130

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • to Vox parašė:

  Niekas ten jūsų surišęs nelaiko. Daugumai gerai, o tam tikros pinigingos personos ieškosi geriau.

 • Vox parašė:

  Gaila, kad mus valdo tokio „įžvalgumo“ politikai. Pakalbi su ligoniais, kuriems teko kad ir šį rudenį pakliūti į tą „gelbstimą““ligoninę ir be parašų supranti, kad tokios ligoninės tikrai nereikalingos, Reikia labai geros slaugos Širvintose teks kr., o diagnozuotis ir gydytis, deja, , o ir ne deja, teks kreiptis į stambesnes ligonines ir į specializuotus skyrius.

 • ? parašė:

  o KAS ligonine sugriove? Dar vakar ji stovejo. Tai jus gal apie naos valdzios reorganizacijas, kai chirurgini uzdare ir visa iranga kazkur isgabeno? Manau, kad prie Pinskuvienes ligonine atsigavo, nes atvyko jaunu ir perspektyviu daktaru?

 • Lsdp parašė:

  Rinkiminis šou. Patys muša,patys rėkia. Pačių rankomis ir sugriauta ligoninė. Dabar be jokios sąžinės graužaties statosi ligoninės gynėjais.

 • hele parašė:

  MALONU, KAD YRA INICIATYVIU ZMONIU MUSU RAJONE.

Kiti straipsniai:

Musninkuose įteikti Brandos atestatai

Svarbi informacija: liepos 20 dieną Širvintose ribojamas eismas

Rugsėjį „Briedžių taku“ sugrįš skulptorių pleneras

Informacija sodybų, namų ir kolektyvinių sodų gyventojams

Priėmimas Nyderlandų ambasadorės rezidencijoje – startas futbolo šventei

Susitikimas su sveiko gyvenimo būdo motyvatore Vlada Musvydaite

Statybvietė – ne vieta pasivaikščioti ir vedžioti augintinius

Atlikta Širvintų paplūdimio vandens kokybės stebėsena: maudytis yra saugu

Merė pasveikino medžiotojus

Keičiasi pensinio amžiaus asmenų savarankiškumo vertinimo tvarka

Ką būtina žinoti norint gauti socialinę paramą mokiniams?

Ekspertės išvada: kodėl alėjoje nyksta liepos?

Nemalonus kvapas paplūdimyje – kodėl?

Merė Živilė Pinskuvienė: jei buvo pasakyta – vadinasi, bus padaryta

Družai jau turi naują sporto erdvę

Zibalų daugiafunkcėje žaidimų aikštelėje jau šurmuliuoja jaunimas

Svarbi informacija Širvintų rajono žemdirbiams dėl 2018 m. sausros patirtų nuostolių

Širvintose pažadai virsta realybe

Laimėjimas, laimėjimas, laimėjimas

Rajono merė: neturime ko slėpti

Elenai Andrikonienei – nuoširdūs sveikinimai 90-mečio proga

Nykstančios liepos alėjoje: tyrimus atliks ekspertė

Gėda. Patys širvintiškiai teršia savo miestą

Ž.Pinskuvienė: Širvintos yra puikus pavyzdys didiesiems miestams

Širvintų miesto riboženklis demontuotas

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos
+