Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai – virš 5 tūkstančių širvintiškių parašų

Iniciatyvinė grupė perdavė ministrui parašus.

Iniciatyvinė grupė perdavė ministrui parašus.

5487 parašai po peticija „Už Širvintų ligoninės išsaugojimą“. Būtent tiek Širvintų rajono gyventojų pasisakė už čia pat, arti namų teikiamas reikalingas paslaugas, už įstaigą, kurioje priėmimo pas medikus nereikia laukti kelis mėnesius, į kurią net iš atokiausių kaimų gali atvykti kur kas paprasčiau nei į Vilnių ar Ukmergę.

Peticiją dėl Širvintų ligoninės išsaugojimo parengusios iniciatyvinė grupė, kurią sudaro asociacijos Širvintų miesto bendruomenės „Mūsų Širvintos“ pirmininkė Inga Vaickienė, VšĮ Širvintų ligoninės atstovės Nijolė Vasiliauskienė, Aldona Beliakova, Tarybos nariai Marija Gudonienė, Daiva Puzinienė, Remigijus Bonikatas, gruodžio 16 d. baigė parašų rinkimą ir pristatė rezultatus Širvintų rajono savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei.

Dar tą pačią dieną peticija, skirta Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai, Seimo Pirmininkui Viktorui Pranckiečiui ir Valstiečių ir žaliųjų frakcijos lyderiui Ramūnui Karbauskiui, su širvintiškių parašais buvo pristatyta į Sveikatos apsaugos ministeriją ir Lietuvos Respublikos Seimą.

„Šia peticija atsakingiems valstybės pareigūnams siekiame parodyti, kad mažųjų ligoninių išlikimas yra labai svarbus ne tik Širvintų, bet ir daugelio Lietuvos regionų gyventojams. Ją parengti paskatino pastarųjų metų įvykiai, nuolatiniai vieši pranešimai apie mažųjų šalies ligoninių pertvarką ar net visišką uždarymą. Iki šiol neturime jokių konkrečių aukščiausios šalies valdžios sprendimų, o gyventojai ir mažosiose ligoninėse dirbantis personalas gyvena sumaištyje. Viešais pranešimais atidėtas terminas – „po Savivaldos rinkimų“ tik dar ilgesniam laikui pratęsia tą sumaištį, kurios neturėtų būti,“ – sako Ž. Pinskuvienė.

Galbūt gyvenant Vilniuje ir sudėtinga suprasti, ką reiškia žmogui iš atokesnio kaimo nusigauti į eilėmis užkimštą didmiesčio ligoninę. Kaip sulaukti 2-3 mėnesius ar dar ilgiau trunkančios eilės, jei užklupo liga…

„Dabar Širvintų rajono žmonės demonstruoja neeilinį pavyzdį, turime virš 5 tūkstančių parašų ir bandome garsiai pareikšti bei parodyti visuomenės nuomonę. Esu dėkinga iniciatyvinei grupei, kuri ėmėsi šio darbo, važiavo į kiekvieną rajono gyvenvietę, kaimą, kalbėjosi ir įsiklausė į gyventojų nuomonę, į kurią, labai tikimės, tikrai bus atsižvelgta,“ – teigia Širvintų rajono savivaldybės merė.

Užs. Nr. 130

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • to Vox parašė:

  Niekas ten jūsų surišęs nelaiko. Daugumai gerai, o tam tikros pinigingos personos ieškosi geriau.

 • Vox parašė:

  Gaila, kad mus valdo tokio „įžvalgumo“ politikai. Pakalbi su ligoniais, kuriems teko kad ir šį rudenį pakliūti į tą „gelbstimą““ligoninę ir be parašų supranti, kad tokios ligoninės tikrai nereikalingos, Reikia labai geros slaugos Širvintose teks kr., o diagnozuotis ir gydytis, deja, , o ir ne deja, teks kreiptis į stambesnes ligonines ir į specializuotus skyrius.

 • ? parašė:

  o KAS ligonine sugriove? Dar vakar ji stovejo. Tai jus gal apie naos valdzios reorganizacijas, kai chirurgini uzdare ir visa iranga kazkur isgabeno? Manau, kad prie Pinskuvienes ligonine atsigavo, nes atvyko jaunu ir perspektyviu daktaru?

 • Lsdp parašė:

  Rinkiminis šou. Patys muša,patys rėkia. Pačių rankomis ir sugriauta ligoninė. Dabar be jokios sąžinės graužaties statosi ligoninės gynėjais.

 • hele parašė:

  MALONU, KAD YRA INICIATYVIU ZMONIU MUSU RAJONE.

Kiti straipsniai:

Prasidėjo daugiabučių kiemų tvarkymo darbai

Šimtmečio parkas Širvintose: įprasmintas šimtmečio kūdikių gimimas

Apdovanoti 2019 Metų Mokytojas ir Metų Mokinys

Gimnazijos diena prisipildė mokinių gerumo

Merė tęsia susitikimus su rajono gyventojais

Savivaldybėje – diskusija su jaunimu

Taryboje plojimais pasveikintas Nojus Kralikevičius

Jaunimo gatvė: darbai eina į pabaigą

Sudaryta savivaldybės tarybos dauguma ir frakcijos

Gražiausios gėlės gydytojai G. Bagdonienei

Miestų iššūkyje pirmauja Širvintos

Pasveikino gražaus jubiliejaus proga

Ž. Pinskuvienė: Lenkijos ambasados atstovo vizitas Širvintose sprendimo nepakeis

Širvintų rajono tarybos posėdis. Prasidės 13 val.

Paskelbta šildymo sezono pabaiga

Širvintų rajono vaikai rašė laiškus neblaiviam vairuotojui

Širvintų policijos komisariate – naujas viršininkas

Savivaldybės administracijoje – naujas vedėjas

Šimtmečio parkas: tęsiame akciją

Išrinkti žodžiai Jaunimo sode esančiai rotondai

Bendrose diskusijoje gimsta geriausi sprendimai

GYVENTOJŲ DĖMESIUI!

Bus vykdomi nauji projektai kaimiškose vietovėse

Svarbi informacija gyventojams!

Širvintų rajono savivaldybė ne kalbomis, o darbais sprendžia opias problemas

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos