Vilniaus regiono plėtros taryba patvirtino visų Širvintų r. savivaldybės projektų sąmatas

Plėtros tarybos posėdyje.

Plėtros tarybos posėdyje.

Gruodžio 12 d. Vidaus reikalų ministerijoje vyko Vilniaus regiono plėtros tarybos posėdis. Į regiono plėtros tarybą įeina visų regiono savivaldybių merai ir po vieną deleguotą Tarybos narį. Širvintų rajono savivaldybei nuo kadencijos pradžios atstovauja Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir Tarybos narys Zenonas Miselis. 

Posėdyje svarstyti ir priimti sprendimai patvirtinti pakeistus 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ priemonės „Neformaliojo švietimo infrastruktūros tobulinimas“, priemonės „Mokyklų tinklo efektyvumo didinimas“, priemonės „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo prieinamumo didinimas“ Vilniaus regiono projektų sąrašus, taip pat 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ priemonės „Pereinamojo laikotarpio tikslinių teritorijų vystymas“ Vilniaus regiono projektų sąrašą.

Vilniaus regiono plėtros tarybos nariams buvo pateikta informacija apie Vilniaus regionui skirtas ir nesuplanuotas ES struktūrinių fondų lėšas, pagal Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos, bei Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos administruojamas 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemones, svarstytos nesuplanuotų lėšų skyrimo įgyvendinamiems projektams galimybės.

Širvintų rajono savivaldybei svarbu tai, kad buvo patvirtintos visų Širvintų r. savivaldybės administracijos projektų tikslios jų sąmatos. Iš Vilniaus regiono plėtros tarybos narių sulaukta pastebėjimų, kad Širvintų r. savivaldybė projektus įgyvendina sėkmingai.

„Tai dar vienas žingsnis į priekį – toliau dirbsime, siekdami užtikrinti geresnę širvintiškių gyvenimo kokybę,“ – po posėdžio sakė Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Užs. Nr. 130

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

24 Atsakymai į “Vilniaus regiono plėtros taryba patvirtino visų Širvintų r. savivaldybės projektų sąmatas”

 1. neringa parašė:

  Su kuo tik pasneki, tai visi uz pinskuviene

 2. Vox parašė:

  Sutinku, kai vertiname, ir tik vertiname ir tai darome remdamiesi savo supratimu, tada su Jumis sutinku. Vertintojais jau tapome, tik mąstančiųjų daugiau norėtųsi….

 3. to Vox parašė:

  Jis nėra jokia garsenybė ir tikrai nevertas citavimo. Visai neseniai viešoje erdvėje buvo jo pasisakymas, sulaukęs milžiniško nuvertinimo.

 4. Vox parašė:

  Aš būtent tą ir norėjau pasakyti , nes tuos komitetus tikrai sudaro žmonės, kuriems netinka visose be išimties demokratinėse valstybėse egzistuojant ir veikianti rinkimų sistema.
  Aš pritariu , pvz., kad ir tokiai minčiai: cituoju garsų menininką, vaikystėje gyvenusį skurde ir profesinių aukštumų pasiekusį tik savo talentu ir savo darbu, Donatą Katkų: „Pas mus visų merų galvose yra didžiulė kišenė, ir ji tokia išsiplėtusi, kad ten nėra vietos kitiems dalykams. Viskas daroma „ant pasirodymo“, viskas daroma rinkimams, kad ir toliau kabinetas ir rajono kišenė priklausytų jiems…“

 5. chi chi parašė:

  Rinkejai balsuoja ne uz partijas ar komiteta, bet uz sarase esancius zmones.

 6. Vox parašė:

  Aš dar apie „batalionus“
  „Batalionais“ aš vadinu tuos visus komitetus. O kas juos kūria? Kišeninės politikos atstovai, ir tik jie. Jeigu iki šiol neįsitikinote, tai įsitikinsite. Kokios bebūtų partijos, jos savo narius kontroliuoja, jie yra joms atskaitingi. O kam atskaitingi komitetai? Tik jau nesakykit, kad rinkėjams. Kažkodėl tose valstybėse, kur demokratija tikra ir stipri, nėra klijuojami jokie komitetai.

 7. usnė parašė:

  Kol nemateme gyvo dirbancio ir padarancio pavyzdzio, tol galvojome, kad taip turi būti. Bet dabar jau tikrai nenorime stagnacijos.

 8. To paskutiniam parašė:

  Pabandykime komentaruose pasvarstyti kodel? Kuris komentaras bus taikliausias. As speju. Todel, kad sunku bus per ketverius metus pasiekti stagnacija. Per daug darbu Zivile padare.

 9. klausimas parašė:

  Kodėl nė vienas is ankstesnių merų nesibalotiruoja į 2019 – 2023 metų merus?

 10. paskutiniam parašė:

  o galejo klapciukai irodyti, kad gerbiamiausias

 11. Anile parašė:

  Nekele, nes geda pralaimet pries Zivile dideliu rezultatu.

 12. paskutiniam parašė:

  O kas jums draudė sueiti i bataliona? Ko issimetet po visus sarasus? Ar blauzdos per silpnos? Kodel jusu gerbiamiausias nekele savo kandidaturos? Ko issigando?

 13. Vox- apie valdžios komitetą parašė:

  Kaip sakė genialusis ir ciniškasis karvedys Napoleonas Bonapartas – „dideli batalionai visada teisūs“…

 14. paskutiniam parašė:

  tai ką ten žiūrėti? Eina Pinsuvienės komitetas + 9 partijos ir 7 kandidatai į merus. Visos pavardes žinomos. Nieko naujo. Palaikysime dabartine merę ir jos komitetą.

 15. To paskutinam parašė:

  Bukit geri, pasufleruokite, kur paziureti visu sarasus

 16. pastebejimas parašė:

  Idomus tie sarasai, o kandidatai dar labiau!

 17. vale parašė:

  perziurejau sarasus kandidatu, tai labai nusistebejau valstieciu sarasu, labai jau liesas nedaug. ir kandidatai siaip sau kazkaip keista

 18. prudencija parašė:

  Jeigu ne skundai, tai jau galejo viskas blizgeti net dabar.

 19. apsnigo parašė:

  kaip suzibes miestas pavasari ,tiek nauai istrinkuota saligatviu tiek darbu nuveikta,kuri kampeli nepaziurek visur tvarkoma ir arba sutvarkya,sveikintina ,tik uz PINSKUVIENE ZIVILE, KITIEMS DAR PLAUKT IR PLAUKT IKI JOS.

 20. Teresė parašė:

  Tik visiškai neprotaujantys galėtų susigundyti į valdžią svajojančiais patekti „pirduliukais“. Tokių buvo jau ne vienas. Dabar gi pamatėme, kaip galima ir REIKIA dirbti. Manau, rajono žmonės protingi ir balsuos už darbų tęstinumą…

 21. jane parašė:

  tai rodo, kad turime dirbancią merę

 22. Anile parašė:

  To anonimui
  Koks dar naujas meras? Naujo mero nebus, Živilė bus merė be konkurencijos.

 23. va taip parašė:

  Pačią mieliausią Lietuvos gyventojai išrinko Širvintų eglę. Už ją balsavo 19 proc. balsavusių. Šiemet Širvintų eglė pelnė daug simpatijų. Norėta sukurti ir paprastą, bet kartu ir ypatingą, subtilią, pasaką atspindinčią, apie namų šilumą ir jaukumą kalbančią eglutę, jaukų, meile artimam (vaikui, mamai, tėvui, seneliui, kaimynui…) alsuojantį miestą.

 24. Anonimas parašė:

  Gerai dirba komanda, tai todel ir patvirtino. Negales naujas meras skustis, kad dabartine valdzia nieko nedare.Saunuole mere.

Comments are closed.

scroll to top
+