Širvintų rajono ugniagesiams – ketvirtasis gaisrinės saugos automobilis

Gruodžio 20 d. Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesiams perdavė dar vieno gaisrinės saugos automobilio raktelius.

Tai jau ketvirtasis gaisrinės saugos automobilis per pastaruosius metus, įsigytas Širvintų rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Juo naudosis Musninkų tarnybos darbuotojai. Didžiulį žmonių pasitikėjimą turintys, rizikingą darbą dirbantys mūsų rajono gaisrininkai gali didžiuotis – esame bene vieninteliai šalyje, kurių Savivaldybės tarnyba dirba visais europietiškais automobiliais, yra pilnai aprūpinti inventoriumi, specialia apranga ir saugumo priemonėmis, kai iki tol mūsų rajono priešgaisrinė tarnyba buvo apleista.

Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas Vytautas Aleksandravičius džiaugėsi, kad Širvintos turi gerai aprūpintą priešgaisrinę tarnybą, o Savivaldybės merei bei Administracijai negailėjo gerų žodžių už šios srities puoselėjimą ir rūpestį rajono žmonių saugumu. Susirinkę pareigūnai ovacijomis pakvietė rajono merę išbandyti naują transporto priemonę – tai jau tapo gražia tradicija.

Užs. Nr. 182.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.4 (5 įvert.)

5 Atsakymai į “Širvintų rajono ugniagesiams – ketvirtasis gaisrinės saugos automobilis”

 1. nijole parašė:

  kiti rajonai mums pavydi

 2. taip parašė:

  Pagaliau rajonas atsigauna.

 3. cioce liodze parašė:

  tik nepradekite pavydeti nuopelnu, juk dirba, aiskiai matosi, ar kada taip buvo?

 4. cioce liodze parašė:

  tik neprįadekite pavydeti nuopelnu, juk dirba, aiskiai matosi, ar kada taip buvo?

 5. Efka parašė:

  Visada kas daro didžiausią darbą, apie juos nutylima. Juk čia merė viską daro, visi nuopelnai jai:) Šaunus direktorius ir gaisrininkai!

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+