Širvintos vėl tapo medžio skulptūros centru

Šią savaitę aikštelėje prie paplūdimio – daug veiksmo: kvepia šviežia mediena, lekia skiedros, ūžia pjūklai – čia vyko praėjusį pirmadienį prasidėjęs medžio skulptorių pleneras „Briedžių taku“.

Į antrus metus iš eilės surengtą plenerą vėl atvyko žymūs medžio drožėjai iš visos Lietuvos, regioninio ir respublikinio konkurso „Aukso vainiko“, L. Šepkos premijos, Tarptautinio medžio skulptūros konkurso laureatai: Gintautas Akstinas, Kęstutis Krasauskas, Saulius Lampickas, Povilas Malinauskas, Adolfas Teresius, Algirdas Vaištaras, Ričardas Ramanauskas. Žinoma, šio plenero nebūtų be jo idėjos autoriaus bei skulptūrų parko pradininko mūsų krašto tautodailininko Kęstučio Norušio.

Kaip pasveikinusi menininkus plenero atidarymo proga sakė Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, be galo džiugu, kad mūsų Širvintos vėl tapo meno centru, o pabendravusi su skulptoriais, kvietė visus širvintiškius ir miesto svečius ateiti, stebėti ir pamatyti, kaip gimsta meno kūriniai – drožėjai iš tiesų turi pačių netikėčiausių idėjų. O per šią savaitę sukurtos dar 8 mūsų miesto simbolio – briedžio skulptūros, dar labiau pagražins žaliąją Širvintų pakrantę.

Širvintų rajono tarybos nario Lino Šalkausko nuotraukos

Primename, kad plenero uždarymas ir naujųjų skulptūrų pristatymas visuomenei vyko penktadienį.

Užs. Nr. 120.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (1 įvert.)

4 Atsakymai į “Širvintos vėl tapo medžio skulptūros centru”

 1. Parkas parašė:

  Parkas nuostabus,skulpturos ispudingos ir dar praktiskos, fainai labai

 2. ? parašė:

  Kiek daug prie sios meres daroma darbu mieste ie kaimuose. Idomu, ka veike ankstesnieji merai su savo vicemerais ir savo svitomis, kad tokiu reikalingu darbu nevykdavo?

 3. barbara parašė:

  Tiltas tikrai fantastiškas!

 4. Anonimas parašė:

  Gražu ir gera, kai miestas gražėja. Ačiū merei už tiltą.

Comments are closed.

scroll to top