Mokslo ir žinių diena Širvintų rajone

Rugsėjį pasitiko antroji pagal mokinių skaičių rajone – Širvintų „Atžalyno“ progimnazija.

Mokslo ir žinių diena Širvintų rajono ugdymo įstaigose vyko rugsėjo 2 d. Naujus mokslo metus saulėtą pirmadienį pradėjo 1438 mokiniai.

Su nekantrumu ir smalsumu į pirmąją klasę lydimi dvyliktokų žengė daugiau mažiausiųjų – pirmokų – 133. Mokyklų kiemuose skambėjo iškilmingos kalbos ir nuoširdūs sveikinimai bei dainos, visus džiugino atlikėjų pasirodymai, o į pirmąją pamoką kvietė skambutis.

Su gražia švente mokyklų bendruomenes sveikino Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, mero pavaduotoja Janina Pažusienė, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Dovilė Audėjūtė, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Regina Jagminienė.

Naujus mokslo metus pradėjo ir mažiausieji.

Rugsėjo 2 d. ir patiems mažiausiems širvintiškiams virto ypatinga švente. Širvintų lopšelio-darželio „Boružėlė“ vaikučiai Mokslo ir žinių dieną Širvintų kultūros centre kartu su auklėtojomis ir tėveliais žiūrėjo „Drevinuko“ teatro spektaklį. Pasibaigus spektakliui, visi buvo pakviesti į naująją aikštę prie skulptūros „Širvinta“, kurioje jų laukė Širvintų r. savivaldybės mero pavaduotojos Janinos Pažusienės sveikinimas ir saldžios dovanos. Graži ir saulėta diena prisipildė mažųjų džiaugsmo, šypsenų ir įspūdžių kupinų šūksnių. Su gera nuotaika pradėti mokslo metai tikrai bus sėkmingi!

Sėkmingų, saugių, įsimintinų ir kūrybingų naujų mokslo metų!

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Mokslo ir žinių diena Širvintų rajone"

  1. pilietis parašė:

    pavaduotoja J. Pažusienė.

    mero patarėja Janina Pažusienė.

    Čia tas pats žmogus ar ne

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+