Širvintos – „Investuok Lietuvoje“ žemėlapyje

Savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė ir Administracijos direktorė I. Baltušytė-Četrauskienė šiandien susitiko su „Investuok Lietuvoje“ Regionų plėtros vadove Ž. Kazlauskaite ir projektų vadybininke Akvile Naginionyte aptarti Širvintų rajono galimybes įkurti rajone pramonės parką.

Kai šalia didžiųjų Lietuvos miestų steigiamos laisvos ekonominės zonos, mažosios savivaldybės, turėdamos strategiškai patogių vietų, gali kurti nedidelius pramonės parkus ir tokiu būdu kviestis į regioną investuotojus. Širvintų rajonas – šalia autostrados Vilnius–Panevėžys, sutvarkyta infrastruktūra, Savivaldybės jau žengti žingsniai, patvirtinus investuotojus skatinančias mokestines tvarkas, mokesčių lengvatas sudaro sąlygas dirbti šia linkme. Savivaldybės vadovės šį klausimą jau ne kartą aptarė su Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministro patarėju, o „Investuok Lietuvoje“ atstovės pažadėjo, kad Širvintų rajonas bus įtrauktas į investicijų galimybių žemėlapį.

Susitikimo metu sutarta bendradarbiauti, Savivaldybei pateikus duomenis apie galimas pramonės parko lokacijas, bus nagrinėjama investuotojams reikalingų profesijų specialistų pasiūla, kiti svarbūs aspektai.

Užs. Nr. 124.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+