Savivaldybės merės taurė – prestižinio golfo turnyro nugalėtojams

Kernavė – istorinė Lietuvos sostinė. O rugsėjo 20 d. „Sostinių golfo klubo“ nariai susirinko į „Keturių sostinių“ golfo turnyro finalinį etapą. Vasarą įvykus Vilniaus, Kauno ir Trakų vardo turnyrams, finalui suteiktas Kernavės vardas, o pagrindinę taurę įsteigė ir laimėtojams įteikė Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

„Jūsų mėgiamas laisvalaikio užsiėmimas pritraukia vis daugiau mėgėjų visoje Lietuvoje. Džiugu, kad ši populiarėjanti sporto šaka tampa tam tikru gyvenimo būdu, kuriame be įgūdžių labai svarbus ir bendravimas, estetika, sveika gyvensena, aplinkos puoselėjimas, sutvarkytas kraštovaizdis. Tegu Kernavės – pirmosios Lietuvos sostinės, – esančios Širvintų rajone, taurė primena Jums ne tik šį jubiliejinį rudenį, laimėjimus ir pasiekimus, bet ir kviečia atvykti į mūsų svetingą kraštą,“ – sakė Ž. Pinskuvienė, kartu su Lietuvos golfo federacijos prezidentu Česlavu Okinčicu bei generaliniu direktoriumi Kastičiu Stankyavichiumi įteikusi apdovanojimus turnyro prizininkams bei „Keturių Sostinių turas: Kernavė“ turnyro nugalėtojui.

Po apdovanojimų ceremonijos golfo mėgėjų bendruomenei koncertavo Anciūnų kaimo kapela, visus privertusi ne tik ploti, bet ir patrepsėti.

Užs. Nr. 112.

Nuotraukų autorius Giedrius Bubliauskas

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Savivaldybės merės taurė – prestižinio golfo turnyro nugalėtojams"

  1. Anonimas parašė:

    Gražu, kad merė pagerbė.

Comments are closed.

scroll to top
+