Paskelbti geriausi 2021 m. Širvintų r. savivaldybės administracijos valstybės tarnautojai ir darbuotojai

Kovo 31 d. vykusiame Širvintų r. savivaldybės tarybos posėdyje patvirtintos 2021 m. Savivaldybės ir merės Živilės Pinskuvienės bei Administracijos ir Administracijos direktorės Ingridos Baltušytės veiklos ataskaitos (dokumentus galite rasti www.sirvintos.lt).

Kaip ir kiekvienais metais, patvirtinus Savivaldybės mero, Tarybos ir Administracijos ataskaitas, pasveikinti labai sudėtingų, įtemptų dėl pandemijos ir kitų didelių išbandymų 2021-ųjų metų geriausi Širvintų r. savivaldybės administracijos valstybės tarnautojai ir darbuotojai. O jų šiemet – net septyni!

Merei Ž. Pinskuvienei paskelbus, Administracijos direktorė, vicemerė ir direktorės pavaduotoja įteikė sveikinimus ir apdovanojimus:

Darbštumu, strateginiu mąstymu, organizuotumu ir žmogiškosiomis savybėmis daugybę išbandymų kasdien įveikiančiai ir tiesiogine prasme „kalnus verčiančiai“ Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjai Rasai Kralikevičienei.

Moteriai, kuri savo gražiu vidiniu pasauliu geba kurti grožį visame mieste bei seniūnijose, kurios patarimai ir įžvalgos tampa mūsų krašto patrauklumu ir naujumu – Architektūros ir kraštotvarkos skyriaus vedėjai Deimantei Oršauskaitei.

Ekonomikos ir strateginio planavimo skyriaus buhalterijos vyresniajai specialistei, visą kolektyvą stebinančiai savo kruopštumu, atsakomybe ir švelniu moteriškumu Reginai Ališauskienei.

Visuomet pozityviai, visuomet pasirengusiai atsakyti į klausimus, kantriai paaiškinti ir konsultuoti kuruojamais labai sudėtingais ir jautriais socialinio būsto, Savivaldybės turto klausimais Ūkio plėtros skyriaus vyriausiajai specialistei Onutei Šilaitei.

Pandemijos ir karantino išbandymų būtų buvę neįmanoma įveikti be informacinių technologijų specialistų, kuriems teko ne tik patiems išmokti, bet ir kitus išmokyti daugybės naujovių, įdiegti sistemas, rūpintis kibernetiniu saugumu. Taigi, geriausio 2021 m. valstybės tarnautojo apdovanojimas įteiktas Gediminui Masiuliui, o geriausiu 2021 m. darbuotoju paskelbtas Marius Lukošius.

Ne tik už pareigingumą, atsakingumą, bet ir už vyrišką galantiškumą geriausio metų darbuotojo apdovanojimas įteiktas Bendrojo skyriaus kvalifikuotam darbuotojui Henrikui Bagdanavičiui.

„Nuoširdžiai dėkojame Jums visiems, o šis įvertinimas tegul ir toliau skatina siekti aukščiausių rezultatų, bendravimo, stiprinti labai svarbų darbo aspektą – komandinę dvasią“ – posėdžio pabaigoje linkėjo merė.

Užs. Nr. 40.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (2 įvert.)

1 Atsakymas į "Paskelbti geriausi 2021 m. Širvintų r. savivaldybės administracijos valstybės tarnautojai ir darbuotojai"

  1. asta parašė:

    Šaunu, labai geri darbuotojai. Sveikinu.

Comments are closed.

scroll to top