Pasirašyta sutartis dėl turgavietės projektavimo!

Tai, kas reikalinga visiems širvintiškiams. Tai, ko labai ilgai laukė mūsų turgavietės prekybininkai, ilgus metus, žiemą-vasarą dirbdami nepavydėtinomis sąlygomis. Kas iš automobilio, kas iš kiosko, prekystalio, kas tiesiog ant asfalto…

Birželio 3 d. Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė pasirašė naujosios Širvintų turgavietės projektavimo sutartį, kurios trukmė – 4 mėnesiai. Rangovo – UAB „Urban Projects“ direktorius patvirtino, kad įmonė nelinkusi delsti ir projektuotojai prie užduočių sės iš karto.

Žinoma, procesas nepaprastas, diskusijai bus kviečiami mūsų prekybininkai, bus tariamasi ir kartu ieškoma variantų, kad naujasis turgus atitiktų ir smulkiojo verslo, ir gyventojų poreikius.

„Kadangi Plento gatvė yra regioninis kelias, priklausantis Lietuvos automobilių kelių direkcijai, jau kreipiausi ir į Susisiekimo ministeriją, kad lygiagrečiai su šiuo projektu būtų sprendžiamas ir pėsčiųjų saugumo, naujo perėjimo įrengimo klausimas.Tikiu šiuo projektu. Tikiu, kad jį pavyks įgyvendinti. Tikiuosi, kad šį kartą – be kniaukiančių skundikų,“ – sako Savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė.

Užs. Nr. 55.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (2 įvert.)

1 Atsakymas į "Pasirašyta sutartis dėl turgavietės projektavimo!"

  1. tadas parašė:

    ojei kaip gerai, puiki naujiena

Comments are closed.

scroll to top
+