„Panevėžyje“ – 100 tūkst. eurų vertas futbolininkas iš Širvintų

Igno Kružiko profilis portale lietuvosfutbolas.lt

2015 metais įkurtas „Panevėžio“ futbolo klubas stipriausių šalies komandų grupėje rungtyniauja nuo 2019-ųjų. Pernai tarp 8 komandų jis buvo penktas.

Skaičiuojama, kad „Panevėžio“ metinis biudžetas siekia 300 tūkst. eurų, o komandai atstovaujančių žaidėjų vertė – 2,05 mln. eurų. Tarp šių žaidėjų gana padoriai atrodo ir širvintiškis Ignas Kružikas. Interneto portalo transfermarkt.com duomenimis, rungtyniaudamas „Riterių“ ir „Vilniaus“ komandose širvintiškis buvo vertinamas 25 tūkst. eurų. Perėjus į „Panevėžį“, jo vertė, vadinamoji Market Value, žaidėjų rinkoje išaugo net penkis kartus – iki 100 tūkst. eurų.

Kaip aiškinama, prekinę žaidėjo vertę sudaro 7 pagrindiniai faktoriai: žaidėjo pilietybė, jo amžius, žaidimo pozicija, komanda, talentas, kilmė ir perspektyvumas. Taip pat įtakos turi futbolininką viliojančios komandos finansinės galimybės ir tuo metu jo atstovaujamos komandos valia žaidėją parduoti.

Interneto portalo transfermarkt.com duomenimis, šiuo metu širvintiškis patenka tarp 50 tūkst. geriausių pasaulio futbolininkų (48 556 vieta), tarp gimusių 1998 metais jis – 2624-tas, tarp visų futbolininkų, kilusių iš Lietuvos, – 93-ias, tarp visų A lygos žaidėjų 70-tas, o FK „Panevėžys“ komandoje – 10-tas.

Rytoj, šeštadienį, 17 val. „Panevėžys“ savajame Aukštaitijos stadione susikaus su abi pergales pasiekusia Marijampolės „Sūduva“. Šias rungtynes tiesiogiai bus galima stebėti DELFI Video interneto portale, tad futbolu besidomintys Širvintų rajono gyventojai turės progą pamatyti savo žaidėją, vėl rungtyniaujantį pajėgiausių šalies komandų čempionate.

Gintaras Bielskis

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite birželio 5 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+