Parama ir dėmesys tikinčiųjų bendruomenei

Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, vicemerė Janina Pažusienė ir Zibalų seniūnas Ramūnas Jasevičius kunigo Bernardo Sajetos kvietimu apsilankė Šešuolėlių Švč. M. Marijos, Visų Malonių Tarpininkės bažnyčioje, apžiūrėjo aplinką bei aptarė parapijiečiams ir bažnyčios bendruomenei aktualias problemas.

„Kuo galime – padėsime,“ – pažadėjo Savivaldybės merė, nes problema dėl tako, vedančio nuo vartų iki bažnyčios, yra nesunkiai išsprendžiama. Tam, kad nešant mirusiojo karstą nereikėtų klampoti per purvynus, bus skirta šaligatvio plytelių, kuriomis bus praplatintas esantis takelis.

O štai dėl kitos labai aktualios problemos Savivaldybės merė nedelsdama kreipsis į Lietuvos automobilių kelių direkciją. Mašinoms išvažiuojant iš kiemo, vairuotojai atsiduria ties staigiu posūkiu. Matomumas čia lygus nuliui. O eismas gana intensyvus. Kadangi kelias yra regioninis, Savivaldybė pastatyti saugumo veidrodžio, kurie šiemet buvo įrengti daugelyje pavojingų sankryžų, neturi teisės. „Prašymą išspręsti šią problemą išsiųsime nedelsiant, ir labai tikiuosi, kad didelių investicijų nereikalaujantis sprendimas neužtruks. Nesinorėtų sulaukti nelaimės,“ – sakė Ž. Pinskuvienė.

Kunigas B. Sajeta pasidžiaugė, kad parapijiečių dėka šiemet nuostabaus grožio bažnyčioje gaus nauji vargonai, o susitikimo metu buvo aptartos ir parapijos galimybės rengti didesnio masto projektą pastato remontui.

Užs. Nr. 92.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+