Nuo trečiadienio Širvintose veikia mobilusis punktas COVID-19 tyrimams atlikti

Kaip ir kitose savivaldybėse, kuriose įvestas karantinas, Širvintų rajono savivaldybėje Sveikatos apsaugos ministro įsakymu įsteigtas mobilusis COVID-19 patikros punktas. Jis nuo trečiadienio jau veikia Širvintose, Vilniaus g. 85A, automobilių stovėjimo aikštelėje prie VšĮ Širvintų ligoninės.

Vis didėjant užsikrėtusiųjų bei izoliuotis turinčių asmenų skaičiui, punkto įsteigimas labai svarbus, kad tyrimus žmonės galėtų atlikti čia pat, vietoje. Dėl to daugiau ir greičiau atliekami testai – aiškesnė reali situacija bei aiškesni sprendimai, kurių reikia ligos plitimui stabdyti.

Nuoširdžiai dėkojame už operatyvumą, pagalbą ir supratimą visiems, prisidėjusiems prie punkto įrengimo: Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centrui, Širvintų ligoninės administracijai, UAB „Širvintų šiluma“.

Ačiū slaugytojoms ir koordinatorėms už susitelkimą, Lietuvos Šaulių sąjungos nariams už viešosios tvarkos užtikrinimą dėl mūsų rajono gyventojų sveikatos.

Mobilus punktas dirbs darbo dienomis nuo 8.00 iki 12.00 val.

Vykti pasitikrinti galima tik užsiregistravus bendruoju numeriu 1808.

Atvykus būtina laikytis nurodymų, turėti asmens dokumentą, ant balto lapo užrašytą savo tel. numerį, neatidaryti automobilio lango, kol to nepaprašys slaugytoja ir kt.

Į mobilųjį punktą turėtumėte atvažiuoti savu automobiliu, jus atvežti gali ir artimieji ar kaimynai, tačiau būtina laikytis saugumo reikalavimų.

Jei galimybių atvykti neturite, galite kreiptis pavežėjimo paslaugos į Savivaldybės administraciją Tel. 8 686 16605.

Užs. Nr. 156.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+