Neįgaliųjų projektams – 27260 Eur

Širvintų rajono savivaldybės administracija, vadovaujama direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės, paskirstė lėšas neįgaliųjų projektams.

Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams 2018 metais finansuoti iš viso skirta 27 260 Eur.

„Gražu ir prasminga, kad nepaisydami gyvenimo skirtų negandų, mūsų rajono neįgalieji buriasi ir įgyvendina projektus. Kad suranda laiko ir noro pabūti kartu, praskaidrinti savo kasdienybę. Savivaldybės pareiga – kiek įmanoma padėti. Džiaugiuosi, kad mums pavyksta viską sudėlioti taip, kad kasmet socialinės reabilitacijos paslaugų projektams skiriama vis daugiau lėšų. 2016 metais šiems projektams buvo skirta 24 116 Eur, 2017 – 26 980, šiemet – 27 260 Eur. Džiaugiamės, kad tokiu būdu galime prisidėti prie negalią turinčių žmonių palaikymo,“ – sako Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Kam skirta lėšų?

VšĮ Vilniaus ir Alytaus regionų aklųjų centrui – 2050,00 Eur
Širvintų rajono žmonių bendrijai „Lemties bičiuliai“ – 7650,00 Eur
Širvintų rajono neįgaliųjų draugijai – 17 560,00 Eur

Iš viso: 27 260,00 Eur

Užs. Nr. 111

Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt
Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar per rengiamą akciją „Džiugios Kalėdos“ aukosite dovanėlių, kurios bus įteiktos nepasiturinčiose šeimose augantiems rajono vaikučiams?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 25 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.