Pagal Mantą, gaidys turi … snukį?

Teismus būtų galima laikyti pačiomis patikliausiomis instancijomis, kadangi niekam daugiau netenka bendrauti su tokia gausybe dėl savo nepateisinamų poelgių besigailinčių asmenų, kaip jiems. Ir tik retais atvejais pasakoma, kad tas gailėjimąsis yra formalus, apsimestinis, tik gynyba paverstas dalykas.

Dėl savo netinkamo poelgio gailėjosi ir penkis kartus teistas Mantas Ž., per savo gyvenimą spėjęs pajusti, koks įkalinimo vietos virtuvėje išvirto maisto skonis. Tris kartus iš tų teistumų Mantas užsidirbo dėl viešosios tvarkos pažeidimų, tačiau kokių nors teigiamų išvadų dėl to vyras nepadarė – neseniai teismas jį nuteisė jau šeštą kartą, ir ketvirtą – dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Baudžiamasis kodeksas už tai numato net laisvės atėmimo iki 2 metų bausmę, tačiau širvintiškis išsisuko gavęs 20 MGL (kiek daugiau nei 450 Eur) baudą, kurią teismas leido sumokėti per 6 mėnesius.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas gavus A. V. pareiškimą, kad jį liepos 29-osios vakarą, apie 19.30 val., Kabaldoje, prie parduotuvės „Po eglėm“, be jokios priežasties sumušė nepažįstamas vyras.

Anot nukentėjusio A. V. prie parduotuvės durų jis sutiko išeinančius tris nepažįstamus vyrus, kurių vienas, nieko nesakęs, trenkė jam kumščiu į veidą. A. V. atsitraukė, tačiau tas vyras iš karto abiem rankomis jam trenkė per ausis. Užpultajam pradėjo spengti ausyse, jis nieko negirdėjo, ką tas vyras jam kalbėjo. Kažką pasakęs, užpuolikas dar kartą jam trenkė į veidą, tada A. V. nugriuvo ir nieko nepamena.

A. V. pasakojimą papildė jo sutuoktinė, kuri papasakojo, kad vyras tą vakarą išėjo į parduotuvę. Netrukus paskambino kaimynas ir pasakė, kad jos vyrą prie parduotuvės muša. Nieko nelaukusi, moteris sėdo į automobilį ir nuvažiavo tos parduotuvės link. Kazliškių gatvės pabaigoje ji pastebėjo einantį savo vyrą – jo veidas buvo sumuštas, iš ausies bėgo kraujas. Vyras pasakė, kad jį mušė tik vienas vyriškis, nors jie ten buvo trise. Paklaususi, kur tie vyrai, ji išgirdo, kad šie nuvažiavo Alionių pusės link. Grįžę prie parduotuvės, iškvietė policijos pareigūnus. Jau paskui į namus buvo atvažiavęs Mantas Ž., kuris jos vyro atsiprašė ir pasakė, kad padarytą žalą atlygins, kai tik baigsis jos vyro gydymas.

Kiek daugiau apie šį nutikimą papasakojo atsitiktinis liudytojas. Jis matė, kaip iš parduotuvės išėjęs vienas jaunų nepažįstamų vyrų, vilkinčių žydrus marškinėlius, prirėmė prie sienos į parduotuvę ateidinėjusį A. V. ir liepė sakyti, kad jis – „gaidys“. Liudytojo teigimu, A. V. atsisakė tai sakyti. Tada tas vyras rankų delnais trenkė jam per abi ausis, paskui paėmęs už rankos pradėjo tempti sakydamas, kad „ateik, aš tau duosiu į snukį“. Kas buvo paskui, liudytojas nematė, bet girdėjo smūgio garsą ir lyg griuvimą. Atsisukęs pamatė, kaip abu keliasi iš gyvatvorės, į kurią buvo nugriuvę. Kurį laiką atrodė, kad viskas baigėsi, tačiau tas jaunas vyras sugrįžo ir pasakė, kad A. V. – „vistiek gaidys“, vėl pradėjo jį mušti. Tada liudytojas nuėjo į parduotuvę ieškoti telefono, kad iškviestų policiją. Paskui sužinojo, kad tas „jaunuolis“ yra Mantas Ž.

Policijoje Mantui Ž. buvo nustatytas sunkus (2,57 prom.) girtumas.

Ikiteisminio tyrimo metu Mantas Ž. savo kaltę pripažino ir sakė, kad tądien jis girtavo su draugais, buvo Alionyse, o kai pritrūko alkoholio – nuvažiavo į parduotuvę jo nusipirkti. Pamena, kad buvo parduotuvėje „Po eglėm“, atrodo, nusipirko gėrimų ir išeidinėjo iš parduotuvės, kai tarpduryje susitiko kažkokį nepažįstamą vyriškį, su kuriuo niekaip negalėjo prasilenkti. Būtent dėl to Mantas ant jo užpykęs ir trenkęs jam vieną kartą ranka per veidą. Tas vyras pradėjo kažką sakyti, už tai Mantas Ž. jam abiem rankomis trenkė per ausis. Kas toliau buvo – vėl nelabai pamena. „Nuoširdžiai gailiuosi už savo poelgį, buvau per daug girtas, už tai nesusivaldžiau“, – atsiprašinėjo Mantas, taip ir nepaaiškinęs, kodėl jam pasirodė, kad gaidys turi … snukį… ŠK

Naujausi komentarai
  • reikia tai pabaigti    2017-12-05 16:10         

    Autoriau, prie ko cia gaidys ir snukis??? Reikia viena karta uzbaigt situos girtuokliu “bezpriedelus”.

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Kokį gyvūną laikote namuose? (galite pažymėti ne vieną)

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 17 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.