(Ne) tvarkos kampelis arba svetima gėda

Dėmesio tiems, kurie ateityje nenorėtų sulaukti „mielo laiškelio“ su pranešimu apie paskirtą nuobaudą.

Gelvonų miestelio kapinės. Automobilių stovėjimo aikštelė ir šalia jos esanti atliekų konteinerių aikštelė. Čia atsikratyti įvairiausių atliekų – nuo buitinių iki pilnų bagažinių statybinio šlamšto veža, atrodo, kas netingi.

Kraupu, nes sąrašas asmenų, kuriems Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyrius pasirengęs surašyti administracinio nusižengimo protokolus – 4 lapai. Ir ne tik vietinių gelvoniškių, širvintiškių, bet ir Jonavos, Vilniaus, Kauno ir net Palangos gyventojų.

Atkreipiame dėmesį ir dar kartą primename, kad Šniponių k. veikia didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelė, kurioje galite nepažeisdami jokių teisės aktų ramiai atsikratyti ir statybinių, ir kitų tipų atliekų.

Visos konteinerių aikštelės ir prie rajono kapinių yra stebimos vaizdo kameromis.

„3-5 tūkstančiai eurų. Tiek Savivaldybė sumoka už panašių šiukšlių krūvų išvežimą ne tik Gelvonuose, bet ir kitose vietose. Kai pažiūri, kokias sumas tokia „labdara“ iš mūsų visų mokesčių mokėtojų pinigų sudaro per metus, darosi baisu. Už tuos pinigus ir kokį žvyrkelį išasfaltuoti išeitų.

Tikrai gaila, kad šiuo atveju įstatymai saugo pažeidėjus, nes jų pavardžių skelbti negalima. Manau, kad vieša gėda taptų žymiai veiksmingesne priemone nei bet kokia bauda,“ – sako Širvintų r. savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė.

Užs. Nr. 173.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top
+