Musninkų ir Gelvonų gyventojai pagaliau gers švarų vandenį

Širvintų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad jau šį pavasarį Musninkų ir Gelvonų miesteliuose prasidės projekto „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotėkų tvarkymo sistemų renovavimas ir plėtra Širvintų rajone (Musninkuose ir Gelvonuose)“ darbai.

„Labai džiaugiuosi už Musninkų ir Gelvonų miestelių žmones, kurie ilgus metus laukė šio projekto. Po ilgų projekto dokumentacijos rengimo, vertinimo, svarstymo procedūrų, šiemet pagaliau darbai bus pradėti ir gyventojai pajus jo rezultatus,“ – sako Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė.

Projekto metu Musninkuose ir Gelvonuose bus pastatyti nauji vandens gerinimo įrenginiai. Musninkuose bus įrengti ir vandens tiekimo (apie 3,17 km) ir nuotėkų surinkimo tinklai (3,52 – 4,38 km) bei pastatyti nuotėkų surinkimo valymo įrenginiai.

Planuojama, kad prie centralizuotų geriamojo vandens tinklų prisijungs 72 būstai (144 gyventojai), o prie centralizuotų nuotėkų surinkimo tinklų – 75 būstai (150 gyventojų).

Projekto vertė – 1 238 901,75 Eur, iš kurių Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšos – 858 171,31 Eur ir 380 730,44 Eur – projekto vykdytojo, t.y. UAB „Širvintų vandenys“ lėšos.

Užs. Nr. 9

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Musninkų ir Gelvonų gyventojai pagaliau gers švarų vandenį”

  1. Motiejūnas parašė:

    Kada Motiejųnų kaime įrengs nuotėkų surinkimo ir valymo įrenginius? Nes sugebėjo tik vandentiekį nauja padaryti…. Reiktu ir senus darbus pabaigti daryti…

  2. Tikimės progreso parašė:

    O kuo Gelvonai prastesni, kad nebus pastatytas naujas vandens tiekimo tinklas? Nes dabar vanduo toks,kad net gyvunams baisu duoti, geležies normas viršija keliasdešimt kartų. Iš krano bėga vanduo su įvairiomis priemaišomis, o po kelių minučių tampa rudos splavos.

  3. ukmergiske parašė:

    Dziaugiuosi uz miesteliu zmones. Ukmerge nesugeba mieste suteikt zmonem geriamo vandens. Pagaliau zmones tures svaru vandeni tik kas konpensuos uz tiek metu gadinama sveikata ir buitine technika .

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+