Ministras išgirdo Savivaldybės prašymą

Živilė Pinskuvienė ir Stanislava Maslinskienė renginyje bendravo su ministru Linu Kukuraičiu.

Živilė Pinskuvienė ir Stanislava Maslinskienė renginyje bendravo su ministru Linu Kukuraičiu.

Vasario 1 d. dvidešimt šalies nevyriausybinių neįgaliųjų organizacijų buvo įteikti naujų automobilių, kuriais savo narius jos galės pavėžėti į darbą, gydymo įstaigas, nuvežti į įvairius renginius ar tolimesnes išvykas, neįgaliesiems pritaikytų autobusiukų rakteliai. Tarp jų – ir Širvintų rajono neįgaliųjų draugijai.

Kartu su rajono neįgaliųjų draugijos pirmininke Stanislava Maslinskiene renginyje „Peugeot“ centre dalyvavusi Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė džiaugėsi, kad Socialinės apsaugos ir darbo ministerija atsižvelgė į Savivaldybės prašymus ir dėkojo ministrui Linui Kukuraičiui už pagalbą, skiriamą vienai iš jautriausių socialinių grupių.

Naujas „Peugeot Boxer Combi“ devynių vietų mikroautobusas labai reikalingas neįgaliųjų, kurie gali judėti tik su vežimėliais, pavežėjimui, kasdieninei draugijos veiklai, užtikrinant būtinas paslaugas, sudarant sąlygas neįgaliesiems aktyviai dalyvauti socialinėje, kultūrinėje ir bendruomeninėje veikloje.

Prie naujojo autobusiuko.

Prie naujojo autobusiuko.

Šiame automobilyje įrengtos trys vietos, skirtos žmogui su neįgaliojo vežimėliu, įrengtas specialus keltuvas, kuris padės saugiai ir patogiai įriedėti į automobilį.

Užs. Nr. 16

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

4 Atsakymai į “Ministras išgirdo Savivaldybės prašymą”

 1. klausimas parašė:

  kas tas sopranas?

 2. Pipi parašė:

  Sapronas gal daugiau gaus

 3. Gitana parašė:

  Mere aplaksto visokias miniterijas ir del to visko tiek daug gauna rajonui. O kai anksciau merai sedejo kabinete , tai nieko ir megaudavo rajonas. Meras turi pulsuoti rajonu, o ne snausti.

 4. laima parašė:

  Saunuole mere.

Comments are closed.

scroll to top
+