Maloniai kviečiame 2017 m. vasario 24 d., penktadienį, 10 val., rašyti Nacionalinį diktantą!

Šiemet jau dešimtą kartą organizuojamas Nacionalinio diktanto konkursas. Skirkite 45 minutes savo laiko pasitikrinti lietuvių kalbos žinias ir prisijunkite prie didžiulio populiarumo kasmet sulaukiančio Nacionalinio diktanto 2017 konkurso! Diktantas nėra egzaminas. Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba. Nacionalinio diktanto rašymas nėra ir vien tik gimtosios kalbos gramatikos žinių patikra. Tai – mūsų bendrystės puoselėjimas, kurį kuriame per kalbą.

Vasario 24 d., 9.45 kviečiame atvykti į Širvintų rajono savivaldybės administracijos posėdžių salę (Vilniaus g. 61, Širvintos, II a.). Diktantas bus rašomas nuo 10 val.

Šiemet pirmą kartą diktantas bus rašomas penktadienį. Tikimasi, kad taip gerokai patogiau visoms mokykloms, dirbantiems žmonėms. Diktantas vyks tiesiogine transliacija per LRT radiją ir internetu. Todėl rašyti jį galėsite kartu su savo kolektyvo nariais net ir savo darbo vietoje. Savo mokykloje. Savo miesto bibliotekoje. Savo savivaldybėje.

Norintys rašyti Nacionalinį diktantą Savivaldybėje, kviečiami registruotis el. paštu rima.nainiene@sirvintos.lt .

Geriausiai parašiusieji apie konkurso rezultatus bus informuoti asmeniškai. Diktanto tekstas bus skelbimas www.diktantas.lt bei www.vlkk.lt vasario 27 d.

Dėmesio: dėl didelio dalyvaujančiųjų kiekio į finalą atrenkami tik geriausi darbai – mokytojų komisija darbus tikrina tik iki 5-6 klaidos. Todėl parašius rekomenduojame pasilikti savo teksto kopiją ir pasitikrinti, kaip jums sekėsi, savarankiškai.

Finalas vyks balandžio antrąjį savaitgalį. Finalą tiesiogiai transliuoja LRT Kultūros kanalas

Daugiau informacijos apie diktantą – www.diktantas.lt.

Kviečiame amatininkus prekiauti Kernavėje!

Informuojame, kad gyventojų prašymai dėl nuolatinės prekybos vietos Kernavės tradicinių amatų prekyvietėse bus priimami iki šių metų vasario 24 d.

Prašymus, vadovaujantis 2015-04-10 Administracijos direktoriaus įsakymu Nr. 9-326 „Dėl tradicinių amatų prekyvietės Kernavėje darbo organizavimo“ patvirtintais kriterijais, vertins sudaryta komisija.

Prašymai priimami Kernavės seniūnijoje, Kerniaus g. 4, Kernavės mstl.

Informacija tel. 8 382 47350.

Informacija ūkininkams

Žemės ūkio ir turto valdymo skyrius informuoja, kad 2017 m. vasario 21 d. 10.00 val. Širvintų rajono savivaldybės pastate, adresu: Vilniaus g. 61, Širvintose, 2 aukšte esančioje salėje vyks Valstybinės gyvulių veislininkystės priežiūros tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos organizuojama diskusija prie apvalaus stalo su rajono ūkininkais apie gyvulių veislininkystės aktualijas, taip pat ūkininkai bus supažindinti su galimybėmis gauti valstybės paramą grynaveisliams ūkiniams gyvūnams įsigyti.

Numatoma susitikimo trukmė – 2 valandos. Kviečiame ūkininkus dalyvauti!

Užs. Nr. 15

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top