Kryptingos investicijos į kaimiškas vietoves

Musninkai

Aplinkos kūrimas ir dėmesys bendruomenėms.

Partnerystė ir bendradarbiavimas.

Musninkai – miestelis, kuris žavi savo istorine praeitimi ir vis labiau gyvastingumu, kūrybiškumu, bendruomeniškumu alsuojančia dabartimi.

Turintiems aktyvią bendruomenę, puikią gimnaziją, vaikų dienos centrą, jaukią kavinukę, veikiantį turgelį, daugybę lankytinų vietų, musninkiečiai stokoja vietos, kur šiltuoju metų laiku galėtų leisti laisvalaikį, poilsiauti su šeimomis, mėgautis saule ir vandeniu.

Iki Musės – tenka paėjėti, priėjimas per privačius sklypus, o miestelyje esantis tvenkinys baigia užželti.

Todėl kartu su Musninkų kaimo bendruomene Savivaldybė ketina teikti projektą viešajai poilsio vietai įrengti. Įgyvendinant projektą, numatoma sutvarkyti viešąją erdvę Musninkų miestelyje prie tvenkinio: išvalyti dumblą, atvežti smėlio, įrengti persirengimo kabiną, vaikų žaidimų aikštelę, kitą viešąją infrastruktūrą.

Kiauklių ežeras

Poilsio zoną ketinama įrengti ir Kiaukliuose, Zibalų sen.

Daugelis širvintiškių puikiai žino ir vasarą mėgsta nuvykti prie Kiauklių ežero, kurio pakrantė, švarus vanduo sutraukia ir aplinkinių vietovių, ir vietos gyventojus.

Jau startavo pernai parengtas projektas, kurio metu Kiauklių ežero pakrantėje bus tvarkoma teritorija ir vietoj senojo įrengtas naujas pantoninis lieptas.

Darbai prasidės jau birželio pradžioje!

Tačiau tai dar ne viskas.

Gegužės 26 d. Tarybos posėdyje buvo pritarta projektui, kuriuo Širvintų rajono savivaldybė kartu su aktyvia Kiauklių kaimo bendruomene ketina viešojoje pakrantės erdvėje įrengti ir persirengimo kabiną, vaikų žaidimų aikštelę, kitą viešąją infrastruktūrą, reikalingą aktyvų poilsį prie vandens mėgstantiems žmonėms.

„Džiaugiuosi, kad artėjanti vasara atneša darbų ir naujų iniciatyvų, kurios svarbios kaimiškoms vietovėms ir jų gyventojams“, – kalbėjo Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Užs. Nr. 60.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top