Kernavės seniūnijoje kuriama nauja vaikų oazė

Kernavėje jau išdygo pirmieji akcentai.

Kernavėje jau išdygo pirmieji akcentai.

Jau šį rudenį, įamžinant Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį ir įprasminant kiekvienos gyvybės svarbą, Širvintų rajone bus pradėti sodinti medeliai, skirti kiekvienam 2018 m. Širvintų rajone gimusiam vaikeliui. 

Kernavės seniūnijos atstovai drauge su bendruomene išrinko vietą šimtmečio parkui, kuriame savivaldybė jau pradėjo kurti tikrą vaikų oazę. Savivaldybei skyrus lėšų, šiuo metu kuriama patraukli ir jauki žalioji laisvalaikio erdvė, kurioje jau įrengta nauja žaidimų aikštelė vaikams. Pakalbinti praeiviai kernaviškiai labai džiaugėsi ne tik nauja mažųjų laisvalaikio erdve Kernavėje, bet ir negailėjo komplimentų vis gražėjančiam ir augančiam Širvintų rajonui.

Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės idėja – ne tik įamžinti Lietuvos šimtmečio metais gimusius širvintiškius pasodinant parkus visose rajono seniūnijose, bet jų pagrindu sukurti viešas žaliąsias erdves, patrauklias jaunoms šeimoms, auginančioms mažamečius vaikus. Savivaldybė siekia, jog net atokiausiose rajono vietovėse atsirastų kuo daugiau poilsio ir žaliųjų sutvarkytų erdvių.

Mieste tvarkys Paupio gatvę

Apžiūrimas būsimų darbų baras.

Apžiūrimas būsimų darbų baras.

Į planuojamų asfaltuoti kelių sąrašą Širvintų mieste įtraukta Paupio gatvė, kuri bus naujai išasfaltuota jau šiais metais. Planuojamo tvarkyti kelio būklę įvertina Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, merė Živilė Pinskuvienė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja Rita Gujienė ir Investicijų skyriaus vedėja Dovilė Audėjūtė.

Užs. Nr. 66

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

6 Atsakymai į “Kernavės seniūnijoje kuriama nauja vaikų oazė”

 1. to to parašė:

  O ko dar? Tegul vertina tai, nes nuolat viskas lauzoma.

 2. Cha parašė:

  Vienos supynes ir čiuožykla = vaikų žaidimų aikštelė???!!!

 3. Cha parašė:

  Vienos supynes ir čiuožykla = vaikų žaidimų aikštelė???!!!

 4. Cha parašė:

  Vienos supynes ir čiuožykla = vaikų žaidimų aikštelė???!!!

 5. to Kernave parašė:

  Padorūs tėvai vaikų per lietų į lauką neleidžia.

 6. Kernave parašė:

  O tai kai lietus prilys tai i purva reikes ciuost???

Comments are closed.

scroll to top
+