Kaip Širvintos pasitiks Šv. Kalėdas?

Kaip atrodys šventinė eglė? Kada ji bus įžiebta? Klausimai, kurių vis dažniau sulaukia tiek Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, tiek Savivaldybės administracija. Klausimai, į kuriuos, kaip ir kasmet, nesinori labai išsamiai atsakyti. Juk šventinė dvasia tuo ir žavi, kad turi paslapties šydą.

„Galiu pasakyti tiek, kad bus tikrai kitaip nei visais praeitais metais. Širvintose Kalėdų tematika jau buvo tradicinė, pasakiška, puošni, namų jaukumo… Šiemet kryptis – moderni, galbūt net lengvai avangardiška. Tačiau, tikiu, kad ne mažiau įtraukianti ir žavinti,“ – sako merė.

Pasak jos, galvodama apie miesto puošybą, darbo grupė norėjo apjungti atskiras erdves, pasitelkiant tai, ką dovanoja gamta ir tai, kas sukurta pastaraisiais metais. Kad žmonės norėtų pajudėti, pasivaikščioti, nebūtinai būriuotis vienoje vietoje.

Iš centrinės miesto dalies bus smagu persikelti į Briedžių taką, pasigrožėti šiaurės pašvaistės spalvomis tvenkinio atspindžiuose. Kažkur su mažaisiais atrasite kiekvieno širvintiškio nuo vaikystės gerai prisimenamą pasakų namelį, kažkur – kalėdinio pašto dėžutę, sutiksite ir vieną kitą Laplandijos gyventoją. Kalėdos – visos šeimos šventė, kurios laukiame visi.

Na, o visų paslapčių šydas bus atskleistas jau labai greitai. 2021 m. gruodžio 1 d.

Užs. Nr. 130.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.33 (3 įvert.)
scroll to top