Kaimiškų vietovių gatvių apšvietimas – darbai prasidės jau pavasarį

Dar 2016 m. įgyvendintas miesto gatvių apšvietimo projektas šį pavasarį bus pratęstas kaimiškose vietovėse.

Dar 2016 m. įgyvendintas miesto gatvių apšvietimo projektas šį pavasarį bus pratęstas kaimiškose vietovėse.

Širvintų rajono savivaldybės administracija jau pasirengusi pasibaigus žiemai ir nusistovėjus tinkamoms oro sąlygoms, atnaujinti infrastruktūros darbus – tiek kelių tvarkymo, tiek gatvių apšvietimo, viešųjų erdvių tvarkymo. 

2016 m. Širvintų mieste įrengus kokybišką, modernų, o labai svarbu – ir taupų gatvių apšvietimą, žmonės jau spėjo pamiršti iki tol patirtus nepatogumus, kai anksti ryte ar vėliau vakare į darbus ar iš jų tekdavo eiti kone apgraibom. Už šį projektą Širvintų rajono savivaldybė sulaukė ir respublikinio įvertinimo – Auksinės krivūlės apdovanojimo. Tačiau nepamiršta ir būtinybė pasirūpinti kaimiškų vietovių gyventojais, jų saugumu. Todėl dar 2016 metais Savivaldybė parengė projektinius pasiūlymus ir juos pateikė Vilniaus regiono plėtros tarybai. 2017 metų balandį ši Taryba patvirtino projektų prioritetus ir rezervinį sąrašą, į kurį pateko ir Širvintų rajono Avižonių bei Kielių kaimų gatvių apšvietimas.

„Tenka tik apgailestauti, kad ne nuo mūsų priklausančios biurokratinės projektų procedūros tęsiasi jau trejus metus. Nacionalinė projektų agentūra projektus vertino beveik metus. Tačiau galime pasidžiaugti, kad visgi nueita iki galo. Projektai patvirtinti, jiems gautas finansavimas. O dėl Avižonių ir Kielių kaimų gatvių apšvietimo rankų nenuleisime ir dėsime visas pastangas, kad ir rezervo sąraše įrašytas projektas būtų įgyvendintas,“ – sako Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Taigi, jau šį pavasarį prasidės gatvių apšvietimo įrengimo darbai šiose rajono vietovėse:

Musninkų sen., Musninkų mstl., Parko g. ir Čiobiškio g.
Jauniūnų sen., Jauniūnų k, Pievų g.
Širvintų sen., Kabaldos k. Paširvinčio g.
Širvintų sen., Družų k., Širvintų g.
Zibalų sen., Alionių II k., Gervių g.
Čiobiškio sen., Čiobiškio k., Liepų g.
Gelvonų sen., Liukonių k., Sodžiaus g. ir Malūno g.

Naujas gatvių apšvietimas padės kurti saugesnę aplinką, gerinti gyvenamąją aplinką, padės išspręsti įsisenėjusias seniūnijų gyventojų problemas.

Užs. Nr. 22

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

6 Atsakymai į “Kaimiškų vietovių gatvių apšvietimas – darbai prasidės jau pavasarį”

 1. nu tonyny parašė:

  ar bus Sirvintų siluma metineje ataskaitoje įtraukta pajamos už plakatų kabinimą su bokšteliu????? ponas. Raimondai, kaip taip galima…..

 2. Evaldas parašė:

  Apsviesti reiktu ne kalna , o miestelio gatve vedancia link kalno, gatves pavadinimas Pilkapio. Beje toje gatveje taip pat zmones gyvena.

 3. Anonimas parašė:

  Politine rekla

 4. Evaldui parašė:

  Kalnu lankymui yra diena, o ne naktis, kai tamsu. As nenoriu, kad mokesciu moketoju pinigai butu metomi kalnu apsvietimui.

 5. Evaldas parašė:

  Viliuosi, kad ir pamirstoji Kernave kada nors suzibs naujomis sviesomis . Kai kuriose gatvese ir lankomose vietose kaip baltas kalnas aklina tamsa. Sekmes.

 6. nerijus parašė:

  tai nestebina as jau pries pora metu stebejausi musu rajonas buvo pirmas isbandes si lt energijos projekta bet lazdiju rajone kaimuose jau led apsvietimas.mieste nebuvau

Comments are closed.

scroll to top
+